Jan Martinek

Zápisek ze dne 29. června 2004

Na stole se mi válí spousta roztrhaných obalů od krabiček na cd. Divně šustí. Úterý. Dneska nebude wallpaper, nemám chuť k jakékoli činnosti & poslouchám Mobyho. In my dreams i’m dying all the time. Zase jsem měl dneska hnusný sen, naštěstí už nevím, co to bylo.

Ve škole dneska flákačka - prvních dvacet minut čištění žvýkaček z lavice & židlí, čištění lavice, čištění skříňky, čištění třídy.. Všechnose už tak nějak průběžně zvládlo během několika předcházejících dnů, tak je to hotovo skoro hned. Mizíme ověřit inventarizační čísla & přítomnost židlí, stolů, dvd přehrávačů apod. Zvlášť těch židlí byla tuna. Ale v poho, aspoň bylo co dělat. Tímto jsme se úspěšně dostali až někde k 9.10, od čtvrtka jsme měli zamluvenou aulu, tak se třída začala shromažďovat před dveřma. Přidružila se k nám ještě kvinta & pak přišel školní sbor, že bude v aule zkoušet. Haha. Nakonec ale Mira (podle jeho slov) zařídil, že odpadli, tak jsme se do auly dostali. Každopádně organizace skvělá.

Dostal jsem zpátky dévédéčko Tanec v temnotách, které se mělo hodit na plátno. Ze mně neznámých důvodů byl donesen školní notebook na přehrávání DivX filmů & film se pustil na něm. Titulky bez titulků (prostě úvodní sekvence, kde nebyly přes očekávání žádné titulky) proběhly v pohodě, ale pak se zjistilo, že přinesené chrchláky (tedy repráky pro produkci zvuku v prostorech velikosti japonského wc) tak nějak nezvučí dialogy. Nebyly slyšet metr daleko. Než stihl přijít kdokoliv na napravení problému, stihli jsme přehodit dévédéčko do dévédé přehrávače, který je připojený na aparaturu auly & všechno bylo bez problémů. Sice jsme za to málem schytali, ale jelo to.

Ale tanec v temnotách se všem nelíbil (řekl bych tak dvou třetinám přítomných), tak si na notebooku pustili Shreka 2, který měl průměrnou hladinu hluku daleko vyšší než TvT, takže většinu dialogů spolehlivě přehlušil. Prostě super. Ale celkově měl TvT takovou atmosféru, že to zas až tak hrozné nebylo. Jen ten konec jsem málem nevydýchal (myšleno kvůli obsahu filmu, ne kvůl řvoucímu notebooku (ne, že bych měl něco prot Shrekovi, byl jsem jako jeden z mála na jedničce v kině, když všichni říkali, že je to blbost..)).

Před TvT jsme ještě zkoukli greenpeace video Alien Invasion, které bylo husté :). Po filmu už oběd, díky přetažení hodiny jsme si ušetřili frontu na obědě, oběd dobrý (řízky), akorát polévka chutnala jak vyvařený papír. Chvilku jsme ještě poseděli ve škole, zašel jsem si pro reklamovanou náplň do tiskárny (pro mamku) & pro coldrex (pro sestru) & domů.. & pustil si mobyho.. & usnul. Mamka se mě už ptá, jestli mi něco není, že spím přes den. Není. Zajel jsem pro tvaroh do obchodu & s mamkou jsme upekli koláče (tvarohové s povidly pod drobkem, mmmm :)). No, & to je konec. Chápu, že můj styl psaní je v posledních pár dnech slabší, ale píšu poněkud nesoustředěně. Ani nevím proč. Ve čtvrtek brzy ráno odjíždím na dovolenou.. Nechce se mi.. Ale co s tím nadělám.. Už bych měl mít sbaleno, ale nevím, co si s sebou vezmu..

Mějte se..

Import komentářů ze starší verze webu

.. | pif | web (ve středu 30. 06. 2004, v 19:31)

takove vaticky… mit dvd prehravav ve tride, natoz my nemame ani jeden v cely skole :))

dvd player | Endlife | mail (ve středu 30. 06. 2004, v 20:53)

my ho máme v aule.. co se týče techniky, máme celkem vybavenou školu.. to že s tím prakticky nikdo neumí zacházet, takže je to dost často pokažené / nezprovoznitelné, to je už druhá věc..