Jan Martinek

Zápisek ze dne 28. října 2003

moucha náramek

Dneska státní svátek, který jsem oslavil odvážením desítek koleček plných popadaného listí na vršící se hromady a bylo to fuj. Celá zahrada je teď ale pěkná (než popadá další listí, což se rovná prakticky do zítřka ;)(mimochodem zajímavý způsob jak si prodloužit pobyt na zdravém vzduchu, hrabat listí třikrát :))).

Vypadá to, že změna barevného schématu funguje jak bych chtěl, tak jsem to předělal, aby to zůstávalo trvale nastavené. Takže když nastavíte světlé schéma, zůstane vám nastavené ikdyž mezitím vypnete počítač (samozřejmě si ho kdykoli můžete zase přehodit).

V levém horním rohu se ode dneška zobrazuje jeden z několika citátů, které jsem tam nahodil. Takže by se pokaždé, když sem přijdete měl nahodit nějaký jiný. Zatím jich tam moc není, ale budu přidávat. Jinak další citáty se také objevují pod kolonkou menu Inteligence… Jak se vám líbí?

Makrofotky mě nepřestávají fascinovat, tak dneska taková jedna pěkná moucha :-). Ale musím říct, že hloubka ostrosti dva milimetry je při focení teda dost o ústa. Už by to chtělo nějaký stativ ;).

Hm, teď mě nejvíc zajímá, co budu dělat celý zítřek, ach jo :(.

Brzo budu mít už 3000 návštěv! Jupí :) (jsem svůj věrný návštěvník :))