Jan Martinek

Zápisek ze dne 28. června 2004

medvěd&medvěd slepá ulice Clintík excuse moi

Jsme první! Nedávno jsem (tuším před výletem) zničeně (způsobeno značnou únavou) referoval o dokončení VT2004 stránek & v pátek byl Eman v Pze obhajovat práci našeho týmu & umístili jsme se jako první! (ze 44 týmů) Dostal jsem knížku o počítačové bezpečnosti, která mi celkem pohodově navazuje na nedávné čtení knížky o kryptografii (Simon Singh: The Code Book). Takže pohoda :).

Právě jsem zjistil, že na minulý wallpaper byl vadný odkaz & nikdo ani nepípl. Kouknul se na něho někdo? No, je to celkem jedno :). Stejně si je dělám v podstatě pro vybití zbytečné energie ;). Dneska už flákačka, ze sedmi pravidelných hodin zůstaly čtyři, čeština (kde jsme se učili, bléé), němčina (spielen und Spaß machen :)) & dvě hodiny tělocviku (Fußball spielen). Celkově klídek :). Ve škole jsem posbíral potvrzení o studiu od všech, kdo letos jedou na Letní Filmovou Školu (Maro?), zapsal si ID (plus v infu s kaoruem zjistil jeho ID), abych to mohl doma mohl poslat, protože to tam do 30. 6. má být. Abych domů zítra netahal tunu věcí, nacpal jsem obsah skříňky do tašky (letos to ale bylo vpoho - nevynášel jsem bednu jak minulý rok :)) & v plášti do chemie se odebral houm. Houm jsem zjistil, že jsem někde nechal zápisníček, tak jsem se připojil, znovu pozjišťoval ID :), našel obálku (našel jsem přání k narozeninám od babičky, které mi rodiče ani neukázali ;)), všechno sbalil & poslal. Uh. Snad to tam dojde.

Odpoledne jsem plánoval nějaký výlet, ale při výjezdu ze Vsetína jsem viděl typickou vypadlou texturu - na obzoru chyběly kopce = mírně tam pršelo, tak nebylo vidět nic - prostě prázdný prostor - vypadalo to jak apokalypsa :). Takže kvůli nebezpečí jakéhokoli zmoknutí (ač včera jsem moknul prakticky celé odpoledne & vpoho), jsem zůstal doma (no, byl v tom taky kus mé lemrovitosti) & začal číst obdrženou knížku, u čehož jsem během deseti minut totálně vytuh & vzbudil se až v šest ;). A pak jsem udělal nový wallpaper, který vidíte nahoře. No, a to je tak všechno. (A zkoukněte nahoře fotku slepé ulice :)))

Mějte se krásně :)

Import komentářů ze starší verze webu

.. | pif | (29. 06. 2004, v 11:30)

sakra to je dobry wallpaper!

wp | Endlife | mail (29. 06. 2004, v 20:35)

dík :)

.. | Anonym | (v pondělí 12. 07. 2004, v 19:54)

jo jo povedl se