Jan Martinek

Zápisek ze dne 28. března 2004

UAAAAAAAAAAAAAAA! To je skoro všechno co teď chci říct! UAAAAAAA! Za svůj krátký život jsem viděl (nepočítaje The Outer Limits) dva horrory. Z toho jeden minulou sobotu. Sixth sense. Ještě včera jsem měl občas nepříjemný pocit. I see dead people. Shhh! UAAAAAAAAAA! Dneska jsem viděl The Eye - Oko. Hongkongský film. Hongkongský horror. UAAAAAAA! Sixth sense je legrační film. Pohodka, sranda. UAAA! Po cestě od auta domů jsem se díval kolem a rozsvítila se lampa. Sit tight! Ta lampa se vždycky do tří dnů od montáže nové žárovky pokazí, žárovka praskne či co. Nechápu to! UAAAA! Proč zrovna dneska?

Není dobré psát zápisky takhle brzo po filmu. Emoce a pocity způsobují nějaké chemické sloučeniny, spousty molekul, které mám teďka všude. Sedím zády ke stěně a když se taťka točí na židli, děsně to skřípe. Nevěřili byste, jak to skřípe. UAAAAAA! To mě tak děsí! Tolik vykřičníků v tak krátkém textu jsem snad ještě nenapsal! Zas to skřípe! Rozhlížím se paranoidně po pokoji & světlo bliká. Bliká každý den, ale dneska na to nemám nervy! UAAAAA!

Na začátku dost hustý záběr na obličej bez očních panenek. Šílený řev. Uh, děsí mě to, slzí mi oči. Nafilmovaný hořící film + zhusta destruované zvuky všeho možného + nemocniční vozík se zvukem jedoucího vlaku. Tma. Zrychlující se stroboskopické blikání celého plátna. Pokud by byl v sále nějaké epileptik, už se nemusí stresovat & leží pod sedadlem v křeči. The Eye. Rudý nápis přes plátno: "Sit tight!& V sále smích, taky se upřímně chechtám, ale už teď mám strach. A to mě ještě čeká kaligrafická scéna. UAAAAA!

Zajděte se kouknout na očko. Hustý. Asi dneska neusnu. UAAAAA! A Saša to má domů celkem daleko. Chudák.

Mějte se krásně & dobře se vyspěte, já to dneska asi nedám :).

Pozn.: texty se zvýšeným výskytem citoslovce "UAAAAA!" způsobují snížení inteligence. MUHEHE :).

Pozn. #2: Já se ale fakt bojím!

Import komentářů ze starší verze webu

.. | juneau | web (v pondělí 29. 03. 2004, v 10:26)

jojo, The Eye bylo :) Nejhorsi mi prisla ta scena ve vytahu :) UAAAA! Ale moc si toho uz nepomatuji :) a pokud mas vitr z blikajicich svetel, tak si zajdi na Gothiku. Tam bylo blikani zarovek predzvesti nadprirozena :) Hu-hu-hu-sty ;)

| Endlife | mail (v pondělí 29. 03. 2004, v 11:48)

Myslím, že horrorů jsem si užil pro pár následujících měsíců :) UAAAA! :) Ten vytah byl absolutne sileny. 1… 2 … 3.. UAAA!

. | Blanka | (v pondělí 29. 03. 2004, v 13:43)

Mně nepřišel výtah tak děsivý, jako spíš to: "Sedíš mi na mé židli!" Dneska už je to celkem dobré, ale oproti tomuto byl Kruh jen slabý odvar, ale děsí mě víc. Když máte ve sklepě otevřenou studnu a je tam tma…

.. | Soooc | mail (30. 03. 2004, v 18:29)

nemate to nekdo na CD DVD nebo jinem mediu :) ?

CD/DVD | Endlife | mail (ve středu 31. 03. 2004, v 21:55)

Sooc: varoval jsem tě :) ale Pavel to bude mít na cédéčku :)