Jan Martinek

Zápisek ze dne 27. října 2003

fialka klíč desetník hodinky

První prázdninový den očekávaně prázdný, ale přesto jsem našel několik věcí, které jsou celkem zajímavé.

Zaprvé jsem hledal čočku z naší staré promítačky (kterou jsem kdysi ke své nynější zlosti rozebral) a hledanou čočku jsem sice nenašel, ale našel jsem jinou, ve výklopné lupě (kterou jsem dostal od pradědečka) a makrofotografie dostává nový rozměr, jak vidno z dnešních foteček :). Fialka vypadá pěkněj než normálně a když jsem vyfotil jízdenku, málem jsem spadl ze židle - kousek papíru na šířku 2cm najednou visí přes celý monitor - zajímavý pohled :). btw: na třetí fotce vidíte jednu z posledních fotek platného desetníku :))

Zadruhé - při hledání čočky jsem se přehraboval v krabici s poštovními známkami a našel jsem dopisní obálku s adresou nadepsanou “Symbol nočního života, Jan Martinek, Koleje VUT etc…” z roku 1977. Co si o tomhle mám myslet? :)

Protože přes den jsem moc neměl co dělat, s nikým nemohl pokecat (na kole ven už moc nevyjedu & na jakýkliv jiný prostředek nemám prostředky), prostě nuda, z dlouhé chvíle jsem vytvořil IQmu guestbook a přes odpoledne alternativní design Podnebí. Takže pokud tenhle design nesnášíte a bojíte se mi to říct, stačí přepnout. Doufám, že je to plně funkční (musíte mít povolené cookies).

Ještě není pět hodin večer a veknu už začíná být tma… Poslouchám Air od Bacha, který je geniální (včera ho zahráli v kostele, jsem se tam málem rozpustil :)).

Mějte se krásně…