Jan Martinek

Zápisek ze dne 27. března 2004

sněženkyyyy a dalšíí :) a bledulkyy :)

Tak jsem si říkal, že už jsem tu dlouho nehodil žádné fotky.. Chtěl jsem udělat galerii všech fotek, co tu jsou a tu jsem též neudělal. Tak dneska to bude tak trochu fotkoidní blognutí ;). Venku je pořád hnusně, neskutečné mraky vloček padají na zem, kde tvoří hnusnou břečku, jsou 3°C, fuj. Aspoň to dělá pěkné jakoorosené kytičky, tak jsem si je konečně vyfotil. Kdyby svítilo sluníčko, tak jsou pěknější, ale co už, sluníčko jsem nevystih. Třeba ještě bude :).

hodiny panelák děsivá schránka

Fotky jsou různě staré, některé už pár týdnů, některé pár dnů. Hodiny jsem vzal na vlakovém nádraží. Zajímavé hodiny. Panelák nechce komentář, jsou všude stejné. Fujpaneláky. Poštovní schránka na rohu ulice, to není jen tak lecjaká věc a tahle poštovní schránka vypadá podle mě dost zajímavě. Než to přetáhli igelitem, tak to vypadalo až děsivě. Dej si pauzu, dej si KitKat. Jdu vytřít podlahu.

Proč vytírám teď večer podlahu? Celý den jsme s taťkou dělali dřevěné obložení stěny ve schodech. Sice nechápu, proč to teďka obkládáme svisle, když ostatní obklady máme horizontálně poskládanými prkny, ale to je jedno. Vypadá to celkem pěkně :). Ale uřezávat pilkou kousky schodů je docela nepříjemná práce.

okno kohoutky rozmázlá noc..

Teďka pro změnu série pár divných fotek. Snad se některé líbí.. Okno je někde na Vsetíně po cestě na Jasénku. Takto vypadá nejspíš někdy kolem třetí odpolední na začátku března :). Kohoutky jsou z naší chemické posluchárny - na větším obrázku vypadají líp než jsem si myslel, tady v těch 640*480 to asi nevynikne.. Noc je sice rozhozená, protože můj foťák + noc + z ruky, tak to je fakt vražedná kombinace.. Ale líbí se mi tam ta atmosféra :). A přicházejí poslední dnešní fotky :).

Sasablanca hmm :-) Terka

Na první fotku možná není lidstvo připraveno :). Saša nevypadal, že by mě chtěl zabít, když jsem ho fotil, tak mě snad nezabije ani za to, že jsem to sem postnul :). K druhé fotce bych řekl jen toliko: "Kdo by to nich řekl, že?" :-). Přeji IQ a Bladeovi hodně štěstí a vzájemného porozumění.. Třetí fotka je tu jen pro pořádek, aby Terka pochopila, že opravdu potřebuju trochu kvalitnější materiál, když jí mám vytvořit ikonku :).

Import komentářů ze starší verze webu

. | juneau | web (v neděli 28. 03. 2004, v 00:40)

ha ha ha hu hu hu husty fotky :) hlavne ty posledni

.. | Blanka | (v neděli 28. 03. 2004, v 10:20)

Zdar Honzo! Skvělé fotky:)) hlavně ty poslední se povedly. Překvapilo mě, že skutečnost u Saši byla ještě děsivější než fotka. Nebo je to tím, že jsem se z toho už vzpamatovala...?

.. | Soooc | mail (v neděli 28. 03. 2004, v 16:40)

Vypoustej do svta casteji nejake dobre fotky. tyhle jsou tzn. Echt cool!! Continue bitte!!!!!!!!!:)