Jan Martinek

Zápisek ze dne 26. října 2004

Úterý & zítra se.. ale jo, vlastně, těším se na večer, jedem s kamarádkou a kupou jejích kamarádek na koncert.. Mezitím to ale vidím na keříky, php, keříky, php & snad konečně trochu postoupím v práci.

Kvůli nedostatku času nebudu zdůrazňovat výhody chronologického popisu dne & začnu rovnou ránem. Ráno prakticky stejné jako včera, akorát taťka bere babičku na vyšetření, tak jel o hodinku dřív & se sestrou jsme jeli busem. V buse vysvětloval Projektilus bratrovi angličtinu a bylo úchvatné jak na celý bus opakovali slovíčka: „On je z Izraele“ - „He is from Israel“ - „On zabil Palestince“ - „He killed..“, prostě hustota.

Aber, schule. Nun, was soll ich darúber sagen? Mno, dneska nebyla němčina (pokud neumíte německy, klidně německé věty v textu ignorujte. je to vata ;)). Začátek v ícéčku - čeština, pohodová hodina, navíc jsem ještě přečet četbu (druhou půlku pověsti O Libuši, o které jsem myslel, že patří až k Přemyslovi, & za těch pár let, co jsem četl pověsti naposled ji dobře zapomněl), pak matika, docela zajímavé věci - výpočty rovnic ze kterých lezou pravidelné mnohoúhleníky. Líbí se mi.

Přestávka, dějepis, pak nevím co.. hmm.. fakt asi nevím.. pak angličtina spojená se španělštináři, další flákací hodina. Dneska byl dost dobrý oběd - zámecká kapsa - dobré maso v bramboráku + obloha, a po obědě seminář z angličtiny, kde chytám dvojku ze slovíček (ble), ale v angličtině je sranda. Petra našla samolepky, z nichž jednu jsem ještě z hlavy nesundal. Beztak je super mít v říjnu na čele velikonoční vajíčko ;).

V rámci zjišťování, co jsem to dostal na člo jsem zjistil, že v záchodech v přístavbě vůbec není zrcadlo. Hrozné - ale vypadá to, že tam spešl kvůli tomu nacpali lesklý držák na toaleťák. Posloužil ;).

I like new york in june.. how about you? Poslouchám tenhle track už dobré dvě hodinky. Dneska se ve filmáku konečně objevil Král Rybář (teda on se objevil už jednou, mimo program) & je to super film. Nejsem recenzent, jen říkám „milý film, mrkněte na to“.. A se skvělým soundtrackem, který se na WinMX téměř nevyskytuje :/.

Co psát o pobytu doma? Snad jen - z dlouhé chvíle jsem udělal nový design.. Chtěl jsem udělat už douho nový design, ale úplně jiný. Ale bohužel kvůli technickým problémům se to odkládá.. Takže zatím jsem si vyhrál s tímto. Kdyžtak mě za to seřvěte v komentářích..

Mějte se..

Import komentářů ze starší verze webu

.. | alcarin | (sobota 30. 10. 2004, 09:07)

no neseřvu, ale nechávám si design teplo…:)