Jan Martinek

Zápisek ze dne 26. října 2003

mšice led kapky hloh sněží jehličí

Cosi na prvním obrázku je ještě z pátku, kdy jsme provázeli po škole všemožná individua z okolí a na stoly laboratoří chemických, fyzikálních i biologických se dostaly věci, které my, šestým rokem na gymplu, ještě neviděli a asi už ani neuvidíme :). Na obrázku je mšice, mně se zdá ošklivá.

Válečky ledu vznikly zamrznutím hadice na naší studni. Hadici to naštěstí neroztrhalo, tak se to dá považovat za pěknou věcičku.

Na chatě sněžilo a měl jsem s sebou foťák, tak se mi podařilo pořídit docela pěkné snímečky… Tady vidíte jen pár, ale spíš než technicky nejlepší jsem vybral fotky, které se mi na první pohled zalíbily. Ta černobílá je novým příspěvkem do galerie wallpaperů…

Pokud vás zajímá co se děje kolem vás, můžu doporučit server www.pravednes.cz, který vypisuje výběr z nejčtenějších českých webových periodik. Užitečná věc.

Což mi připomíná - nevíte někdo proč mi Reflex.cz hlásí, že mám starý prohlížeč, tak ukazuje zjednodušenou verzi své stránky? Mám Operu v7.11 a docela mě tento odporný layout štve. Podle všeho by měla stačit jakákoliv Opera v7 a vyšší, ale zjevně mi to tento server nebere… (V preferencích mám nastavené, aby se Opera hlásila jako Opera (což mi připadá logické)).

Včera jsem měl večer chuť něco vyrobit, tak jsem spáchal malou flashku (flashovou animaci) na téma strom. Jak se vám líbí?