Jan Martinek

Zápisek ze dne 26. září 2003

Jeřáb Holení :-) Aura Stříťa a Zaple Kdosi :-)

Jeřáb - víte co je to jeřáb? Kromě takové té ošklivé vysoké kovové věci je to také krásný pták - a tento pták je modelem pro dnes nejoblíbenější origami v japonsku (více informací o origami na www.origami.cz) - je symbolem štěstí, dlouhého života a několika dalších pěkných věcí (více informací o jeřábech (nejen papírových) v tomto článku 100+1 ZZ) - tak jsem ho ve čtvrtek třikrát složil z jízdenek na autobus :), což mě úplně potěšilo (jsem myslel, že jsem postup už zapomněl) - a zajímavé je hlavně to, že dneska už si jeřáby skládalo asi pět dalších lidí :). Tudíž se stávám šiřitelem štěstí, což ve mě vzbuzuje přirozeně příjemný pocit :).

Ve čtvrtečních tanečních jsem zazářil již na počátku nepěkným faux-pas (nj, učím se francouzsky :)) - a to větou "Nechápu co na sobě vidíte!" čímž jsem reagoval na to, že nejmenované (:)) osoby se nechtějí nechat vyfotit a říkají, že na fotkách vypadají špatně. Samozřejmě, můj jazyk je velice obratný, tak to dopadlo poněkud ehm :). Jinak celkem pohoda, až na tango, které teda moc nedávám - nějak jsem vždycky zničehonic úplně mimo - sorry, Lucko ;). A nejúžasnější bylo, že na ploužák vyhrabal někde zespodu své hromádky tucavých nebo jinak zběsilých cédéček něco na čem byl Mobyho Porcelain, který mám šíleně moc rád - čímž mě naprosto šokoval (přestože to jako obvykle převolumil, tak to bylo pěkné :)).

Na fotečkách nahoře je jeřáb malý milý, děsivý Endlife, Krtkova aura (jednou ráno...) a Stříťa s nedefinovatelným výrazem :). Poslední fotka je nejhezčí z posledních šestiset fotek, co se mi podařilo nafotit. Nicméně jsem to trošku vycenzuroval, abych nebyl bit ;).

Si tak říkám, že jsem toho chtěl napsat nějak mnohem víc, ale nějak už to dneska nedávám, tak třeba napíšu ještě něco pěkného :). Skládejte jeřáby, dávejte je lidem okolo a šiřte štěstí :). (TOTO NENI SEKTA STOP)