Jan Martinek

Zápisek ze dne 26. června 2004

train - wallpaper

Endlife je zpátky. Moc se neradujte, za pár dní mizím na dovolenou, ale aspoň těch pár dní bych zase rád něco napsal :). Dneska je sobota. Ve čtvrtek jsem konečně spustil stránky k festivalu Summer of love & těší mě to :). Je s tím sice pořád dost práce, ale už to jede. Dneska nahodím soutěž. Akorát je škoda, že to je především duc-duc festival, protože mám volný vstup ;). Ale co už, nemůžu mít vždycky štěstí :).

Sobotu jsem začal jako obvykle optimisticky, ještě než mi začal působit antialergen, šel jsem hrabat posekanou trávu před dům - pěkně jsem si rychlými výdechy (heep-číí) pročistil horní cesty dýchací :). Pak jsem sedl za počítač & vyrobil s přestávkou na oběd wallpaper, kterého je možno shlédnouti nahoře nad textem & také spolu s mnoha dalšími ve wallpaper gallery ;). Jak se líbí?

Přes odpoledne jsem si užil se skriptíkem soutěže, celkem jednoduchý skript, akorát mi nějak nezapadaly do sebe řádky v datových souborech. Nakonec jsem ale všechno zdárně vyřešil :). Venku bylo dneska krásně, ale na kole jsem venku nebyl. Ale pozor! V několika málo posledních dnech jsem už své kolo zlikvidloval natolik, že vydávalo překrásný rytmickýž zvuk & proto jsem byl nucen zaslat zadní kolo do servisu. Při odjímání kola rámu (přečtěte si tato slova ještě jednou.. a ještě jednou.. chápete? prostě při odmontovávání kola z rámu) jsem zahlédl na pneumatice pomalu ale jistě lezoucí textilní vlákna, tak mám nové špice, nový ráfek, novou pneu! Super :). Sice není barevná jako pneu juneauova (příště už to skloňovat nebudu, slibuju :)), ale je pěkně černá :). Vytestoval jsem seřízené brzy, předvedl & jsem ukázkový carvingový leh - neodhadl jsem vlhkost trávy & zastavil jsem smykem na pěti metrech ke konci skoro na zemi :). Sranda :).

Znáte písničku je t'aime - moi non plus? Neznáte? S jejím poslechem včera večer & po naléhání několika přátel z icq, jsem se rozhodl, že konečně nahodím do podvědomí psaní za posledních pár měsíců. Už nemá cenu to schovávat. Pokud chcete, můžete také stahovat Bazooku, kam píšu (a taky několik dalších & lepších psavců nežli jsem já).

Pro dnešek se mějte. Mějte se krásně :).

Import komentářů ze starší verze webu

bazooka | pif | web (v neděli 27. 06. 2004, v 16:30)

jj taky sem to uz sosl, mas zajimavej styl tech basni... Nekdy mi prijdou takovy strasne vynuceny, jako ze si je psal proto, abys neco vubec napsal :))

.. | pif | web (v neděli 27. 06. 2004, v 16:41)

btw, na tu akci bych zasel hrooozne moc rad... Hlavne kvuli Loutkovi, coz je a bude muj no.1 dj :)

basne | Endlife | mail (v neděli 27. 06. 2004, v 20:16)

no, z vynucených básní sem už vyrostl.. občas sice napíšu něco, co mi po určité době přijde jako hovadina, ale co už.. teď je to na podnebí všechno, tak se ti třeba něco zalíbí ;)

škoda, že je ten volný vstup vázaný na osobu ;) jinak bych ti to klidně poslal ;)

.. | pif | web (v neděli 27. 06. 2004, v 20:55)

ja to mam stejne do pardubic strasne daleko ;))) bydlim na vychode cr :)

kde ty vsechny texty tady najdu?

nicmene i tak gj... ja se o to taky pokousel, sice sem psal do big big shitu, ale i tak proste mi neco chybelo :). Ale i tak muzu rict, byl sem tam :). Casem dam takovej malej archiv na moje pages, neco se mi po case jeste libi :)))

Vymyslet ty myslenkovy pochody v radioactive stormu, to uz neco vyzaduje :) a nekdy to kupodivu neco nese, neco na zamysleni, coz me ve vsech druzich lidske cinosti zaujme

texty | Endlife | mail (v pondělí 28. 06. 2004, v 20:30)

všechny texty sou v sekci podvědomí..

bydlíš na východě čr? to sme dva :)