Jan Martinek

Zápisek ze dne 25. března 2004

tenhle týden je extrémně slabý ale určité chvilky jsou pěkné.. Hm, tak to chce trochu rozvést na víc stránek textu, chce se mi psát, ale vůbec nevím čím začít & když píšu o dnu, který nebyl dneska, tak si už nepamatuju všechno co bych si chtěl pamatovat a den se ztrácí, ale teď už dny nějak moc výrazné nejsou, tak to ani tolik nevadí. Dneska po plavání jsem ztvrdl v čajce, docela pohodka.. Čaj dobrý, japan sencha tradičně dobrý, jahody se šlehačkou skvělé.. V bazéně bylä voda a voda.. To není moc překvapivé.. Ve škole klid, včera v noci jsem po celém domě hledal děrovačku, abych si udělal do bloku bezlinkové papíry na matiku a dneska jsem zjistil, že mi děrovačku sbalila sestra, že neřekne ;)

Hm, tohle nevypadá, že by z toho dneska mohl vyjít smysluplně související text. Právě jsem v icq asi deset sekund psal "jo". Hm, náročné slovo. A na klávesnici je tak hrozně moc čudlíků.. aa.. Nejhorší je, že v tak krátkém slově prostě nesmím udělat překlep, protože je to 50% slova.. a co teprve dva křeplapy.. kurňa, křeplapy.. překlepy..

Minulý odstavec nutí k zamyšlení nad mým zdravím, ale v autobuse ještě slevu nemám, tak jsem asi ještě celkem vpoho. Podle běžných měřítek. V úterý jsem si celý den hrál s písmenky, chystejte si jízdenky, totiž jsem dělal font, ale program byl značně schopný v parašutistické oblasti, proto časté pády celkem rušily mou práci.. Když po každém písmenku spadne program, tak to naštve. A pak jednou spadne až po třech písmenkách. A? A dvě písmenka jsem samože neuložil. Uaa. Ale nakonec se mi to celkem líbí. Zatím. Bude to chtít ještě hodně pilovat, ale třeba se to nakonec bude líbit..

Hej, dneska rezignuju na překlepy a podobná zmetkovstva. Včera byl ve filmáku nějaký těžce škaredý film, že o něm raděj ani nechci slyšet. Ale byl jsem na kině v kině & to na filmu Kámoš - norský film, který jsem si vybral protože byl vítěz divácké ceny na MFFKV04.. minule to byl erasmus & ani tentokrát jsem se nezklamal.. příjemný filmík..

Aaa, toho chci tolik napsat, tak moc, ale teď už zase vůbec nevím o čem.. A to jsem měl tolik nápadů.. Jo, vymyslel jsem spoustu nápadů.. Uá uá.. Po škole visí plakáty mgvf a fóru se přechodně zdvihla návštěvnost.. Snad to bude na delší dobu.. Chtěl jsem se zúčastnit literární soutěže, ale už asi neumím psát. 90% dnešního příspěvku je blábol o psaní dnešního příspěvku.. jo, to jsou ti bloggeři, co nedokáží dát písmenko k písmenku & slovo ke slovu. To jsem já.

[hevanájsdej..]