Jan Martinek

Zápisek ze dne 24. října 2003

Včera jsem byl natolik rozrušený a vyděšený hrozivou možností útoku na mou osobu, že jsem zapomněl na dvě další pěkné věcičky (cizí neštěstí potěší nejvíc :)).

- Vždy když se potápím, plavu nad pruhem tmavých kachliček, protože jsou mezi nimi dobře viditelné spáry a dá se tak odhadnout vzdálenost ode dna - což jsem včera nedodržel a zakousl se do světle modré kachličky. Uáá, prokousl jsem si ret a ukřáp kus zubu. Aspoň si to teď budu pamatovat obzvlášť dobře ;,). Druhá událost taky souvisí s plaváním, přesněji s cestou domů - doběhli jsme k autobusu, zabrzdili, šáhli po peněžence a TSSS, zavřely se dveře a autobus odjel. Nechápavě jsem hleděl za odjíždějícím autobusem s otevřenou pusou a nebyl jsem sám :). Naštěstí nás pak vzal jiný, ale málem mě zavezl o vesnici dál - musel jsem si zazvonit, aby zastavil (takhle to funguje v Austrálii, takže řidič mě odhadl dobře ;))...

Předplatil jsem si časopis s francouzskými písmenky - zatím jen písmenka, až koupím pořádný slovník, tak přijde na slova (a třeba možná i věty). Zatím tomu přespříliš nerozumím (přesněji řečeno s obtížemi přeložím nadpisy článků), ale to se zlepší :).

Dneska byl den otevřených dveří v našem milovaném ústavu (přezdíváno "den otevřených klecí"), což byla nakonec docela sranda. Jen si asi nesmím brát osobně výrok našeho třídního: "Je tu dneska hodně lidí, tak se raděj někam ukliďte." :).

Tak mi to nějak připomíná... dneska začaly podzimní prázdniny. Neee, už zasee... co já budu celé ty tři dny dělat? Ach jo...

Vyšla nová bazooka, stahujte na bazooka.wz.cz a čtěte, skvělá jako obvykle...