Jan Martinek

Zápisek ze dne 23. srpna 2003

Zase se mi nepodařilo přepsat co jsem potřeboval a zoufale musím psát aktualizaci když jsem online. Dopoledne jsem si vypálil cédéčka, protože na disku už nebyl ani megabajtík volného místa a odpoledne ve chvilkách, kdy byl neobsazený počítač jsem se snažil dodělat komentáře. Vypadají teď o nějaké nepostřehnutelné detaily líp :). Už se zobrazují i v seznamech, což mě těší. Komentáře nicméně nefungují u hovada (je to vázané na název souboru a hovada mají soubory v jiném adresáři, tak to nejede v současném stavu), proto jsem je dočasně vypnul a dodělám v průběhu několika nejbližších dní.

Nejen php se mi začíná líbit, ale i v kuchyni :). Dneska jsem udělal brambory na které jsem vysypal tolik koření, že byly strašně dobré a nikdo mě neseřval a dokonce to lidé (ne pes, ale lidé!) jedli :).

V mé php knížce od Jiřího Koska (doporučuju) mi chybí na konci dvě kapitoly :(. Naštěstí je to popis instalace a nastavení (jsem lama, tak jsem si stáhl programy, které se nastaví samy :)), tak mě to tolik nevadí. Ale je to škoda.