Jan Martinek

Zápisek ze dne 23. května 2004

Neděle, nic se neděje. Ráno pryč, skoro celé jsem ho prospal. Venku děsná kosa. Včera tvrdil Pavel na chatu, že jenom čeká, až začne sněžit. Dočkal se. Svítí slunko & najednou do toho sněží. Rozdíl mezi kroupou a sněhem počítám podle trajektorie dopadu v posledních pěti metrech nad zemí > rovná = kroupa, vývrtka = sníh. takže sněžilo ;).

Odpoledne jsem se zuřivě snažil přijít na nějaký nápad, jak udělat jednostránkový layout webu, aby se zvětšoval v poměru k obrazovce, byl vystředěný & zároveň měl kolem 100px okraj ve kterém by měl být grafický okraj. Když ten okraj nastavím v procentech, nebudu mít jistotu, že se vždycky zobrazí kompletně celý.. Prostě nahouby.. Pukne mi z toho hlava..

Ikdyž.. z toho mi hlava nepukne. Ale ze zeměpisu ano. Procpat relační databázi města-průmysl do hlavy asi nezvládnu. Pořád dokola chem. p.; keram. p.; chem. p.; stroj. p.; kožeděl. p.; chem. p.;.. tohle mě fakt nebaví.. Ach jo..

Večer filmák - dost dobrý film - doporučil bych ke shlédnutí, ale asi je tak trochu nesehnatelný - jde o Popel a démant - polský film z roku 58. Abych tak řekl, na to jak surové je téma, je to nečekaně svěží film. Za cestu zpátky děkuju Petře :).

Jako správný exot jsem si i v krajně mrazivém počasí, jaké je tu dneska k cítění, vzal na nohy sandály. Samo, že jsem po cestě domů dupnul vší silou hned do první deset centimetrů hluboké kaluže. Jo, smějte se mi :).

Upoutávka: V úterý 25.5. se bude již po čtvrté konat celosvětová akce k uctění památky spisovatele Douglase Adamse. Potkáte-li tedy toho dne větší počet osob s viditelně (až okázale) nošeným ručníkem, NEPROPADEJTE PANICE. A pokud víte, o co jde, hledejte ručník! :)

Import komentářů ze starší verze webu

kuuuuuuuaaaaaaaaaaa!!! | juneau | web (25. 05. 2004, v 19:20)

ja ten rucnikovej den naprosto zasklil!


a tak se tesil… hergothimllaudonrumcajselement!!!!!

ručníkový den | Endlife | mail (25. 05. 2004, v 19:44)

já jsem celý den nosil ručník, ale kromě jednoho kámoše, kterému jsem to řekl jsem neviděl nikoho jiného s ručníkem.. & ani jsem nevzbudil nějaké zvláštní pobouření.. škoda..

příští rok budeš mít víc času & možností ;)