Jan Martinek

Zápisek ze dne 22. července 2003

hříbě západ západ kopretina

Pro změnu jsem dneska nedělal skoro nic. Dopoledne jsem přečetl Burroughsův Nahý Oběd. Původně jsem sem chtěl dát nějaký úryvek z tohoto silně protidrogového poselství, ale většina pasáží je natolik nechutná (opravdu silně), že by to někdo nemusel zkousnout. Každopádně, až si budete chtít zkusit šlehnout nějakého pěkného bílého prášku, doporučuju předtím přečíst tyhle zápisky strýčka Billa (William S. Burroughs)…

Odpoledne jsme se s kámošema vydali na projížďku, nicméně se nejmenovanému nebezpečnému individuu uvolnil pedál, tudíž jsme jeli-nejeli. Sebrali jsme u kámoše klíče, ale chtělo by to o číslo menší, tak jsme to utahovali s desetníkem (ten nedopadl nejlíp ;)). Takže nakonec jsme sedli do koliby na pohár a jeli zpátky. Hříbátko na první fotce je Marovo a je moc pěkné :). Po cestě zpátky jsem vyfotil tři první fotky, obloha vypadala vskutku krásně.

Poslední fotka (kopretina) se mi strašně líbí, že bych ji chtěl poslat do letní soutěže DigiFota, ale je rozmazaná, tak ji ještě zkusím přefotit někdy po ránu. Má krásné barvy, a to přesto, že je focená někdy před polednem (kdy světlo není zrovna nejlepší).

Dnešní písnička je asi od pro vás neznámého Nobua Uematsu (jap) a jmenuje se (v anglické verzi) Melodies of Life.