Jan Martinek

Zápisek ze dne 20. prosince 2004

Po minulém celkem krátkém postu jsem si řekl, že bych se mohl víc rozepsat, ale nevím jak to dopadne, zatím píšu první větu. Zjevně. Soce na icq jsem asi znechutil svým dnešně večerním chladem, tak odešel.. sorry, ještě jednou. Každopádně věci jako měnění programů ve foťáku mě moc neberou. Počítače.. ach jo. Dneska ráno v biole zase. užnevím, v jaké to bylo souvislosti, ale: „..pokud vás extrémně zajímají třeba počítače“, následuje soustředěné ohlédnutí mým směrem.. jo, počítač mi stačí ke štěstí, měl bych to sem napsat, aby to nevypadalo, že se na netu přetvařuju. aaaa..

citové vydírání čtenářů si nechám na někdy jindy, co se děje? když jsem se na to minule vyflákl, tak se ještě vrátím. pár věcí, které na mě nechaly stopy..

zemřela Zuzana Navarová.. tohle mě docela šokovalo & sejmulo. její hudbu (a texty) mám opravdu hodně rád..

dál už to nebude tak smutné. v pátek jsem fotil vánoční koncert našeho sboru, který byl super, ale docela jsem si zrušil nohy, protože po celou dobu koncertu jsem dřepěl, abych nezavazel a měl dobrý výhled (který bylo stejně docela těžké sehnat, protože byly v kostele vhodně umístěné stromky, tabule, klavíry a taková podobná tlustá skla ;)). co dál?

jo, ještě zpátky k vánoční akademii.. před několika dny juneau psal o listování v archivech, tak jsem taky hledal a našel minulý rok, akademii. kdy jsem před akademií byl v albertu, kupujíce bagetu, dostal jsem semesku od IQho ‘kde jsi?’.. a letos - déja vu.. gleich.. a po akademii jsem šel do hypernovy, zase přesně stejně jako minulý rok. heh..

a teď zase jinam - jak jsem psal o svém novém připojení - připojování bylo docela veselé. jako počítačový téměř blboun, jsem vše pospojoval a nastavil v počítači a ono - hádáte správně - ono to nejelo. tak jsem s tím blbnul celé odpoledne, až večer jsem zjistil, že je chyba jinde - při zapojování jsem vytlačil kartu z počítače - jen trochu, takže svítila, ale nefungovala. to dokážu snad jenom já.

zbytek minulého týdne si nechám pro sebe, snad jenom drobná poznámka, v nedělním filmáku potěšil film Arizona Dream od Emira Kusturici - film o snech, lásce, dospívání (duševním) & platýsech. Tento popis o filmu téměř nic neříká, ale doporučuju ke shlédnutí. hezké.. a na neděli byla ještě jedna věc hezká. skoro celý den sněžilo, zvlášť večer to bylo krásné.

tímto bych shrnul minulý týden & ještě zbývá pondělí, tedy dnešek. dnešek byl tak nějak.. divný(?) den. celkem pěkný, ale.. nevím, nedokážu vyjádřit, proč se cítím nějak blbě a proč jsem si právě nahodil status „neviditelný“ na icq, slovy. o to víc psanými. ranní biologie jako obvykle.. nevýrazná.. němčina - čtvrtletka.. kdoví, co z toho bude. pak tělocvik, fotbálek čtyři na čtyři, celkem sranda.. škoda, že jsem tak neschopný :(.

čeština, ta si dneska zaslouží vlastní odstavec. nejdřív zkoušení z recitace. přišlo mi ponižující přednést básničku, kterou se dovedu naučit během přestávky (a to je užco říct), tak jsem se naučil Blendovice (taky krátké, ale pro mě..) a.. totálně je podělal. TOTÁLNĚ. a dostal za dva. kdybych dostal za pět, cítil bych se líp. shit shit shit.

pak mi aspoň trochu zvedl náladu diktát za čistou jedna (v kroužku v terminologii naší češtiny), pak jedna za fejeton. za ten fejeton, který jsem nenapsal. napsal jsem jen omluvu, že jej nenapíšu a za tuhle omluvu jsem dostal za jedna. mno, skvělé. a číst tohle před třídou. ach jo.. s klidem jsem čekal, že dostanu za pět &.. kdyžtak tohle najdete v sešitě mluvnice v kolonce škola..

chemie.. panu profesorovi se narodila holčička (resp. jeho ženě, abych nedělal nějaké nepřesnosti), tak jsme dávali přání.. a naučili jsme se několik sloučenin, které jsou tak složité, že se je nemůžu naučit, takže pohodka ;)

doma jsem pak dělal všemožné nesmysly, včetně výroby nového designu pro podnebí - broken head, který můžete vyzkoušet.. a rozhodl jsem se nahodit podvědomí za několik posledních měsíců.. a to je pro dnešek asi vše. zatím.

mějte se krásně.

Import komentářů ze starší verze webu

.. | juneau | https://reality-show.net (středa 22. 12. 2004, 17:55)

hezky dizajn, opravdu :) davam ho na pole-position :)

.. | Endlife | mail (středa 22. 12. 2004, 20:43)

začíná mě štvát ten pruh vlevo, ten asi dlouho nevydrží :)

//pole-position? tenhle výraz neznám (?) - jako chápu, co je tím řečeno, ale neznám přímo toto spojení..

. | juneau | https://reality-show.net (čtvrtek 23. 12. 2004, 14:51)

proste na prvni misto :) v tomhle spojeni se samozrejme vubec nepouziva, ale holt… slovni hricka :)

.. | Endlife | mail (čtvrtek 23. 12. 2004, 16:16)

:-)