Jan Martinek

Zápisek ze dne 20. září 2003

ulice Anděl tereza Soc a Krtek Usměváci

Ve čtvrtek byly taneční, jak svědčí fotečky kolem. Dočkal jsem se tance Martina, který zase nezvládám a přidalo se tango, které taky značně, ehm, sloním. Celý čtvrtek a skoro celý pátek jsem byl úplně ve skvělé náladě (dokonce i probírání různých kokofunkcí v matematice jsem zvládl bez propadnutí zoufalství) - zastávám názor, že není třeba používat nějaké látky na změnu vnímání, ono se toho dá docílit i bez toho - když jsem poskakoval setrvalce celý čtvrtek a pátek (sem musel vypadat jak sjetý (když jsem poznamenal, že umělci jsou vždy trochu mimo, označil mě jeden nejmenovaný člověk (!!) jako aspiranta na největšího umělce své doby(i'm smokin', i'm not jokin'))) - ale naprosto jsem neočekával, že průběh takového stavu je úplně stejný jako bych se sjel - stavy paranoiy a deprese po celé páteční odpoledne a večer mi úplně připomněly "probuzení dětí extáze" v Human Traffic. Například jsem zjistil, že pokud se člověk dožije 70ti let, tak je to asi 25 500 dnů - připadlo mi to strašně málo. Po dlouhé době jsem vyklepal několik řádek do podvědomí. Všechno je takové nějaké divné.

Dneska jsem chtěl jít na jazzový koncert s polovinou třídy, která tam měla jít, ale nakonec jsem se dozvěděl, že jdou na nějaký jiný souběžně probíjající koncert - a na to abych tam šel sám nemám absolutně náladu - shit! - tak tvrdnu doma (a to jsem chtěl TAK moc vypadnout z domu) a poslouchám bestofku Milese Davise... Mějte se líp než já, jdu dělat grafický návrh webu naší školy...

Import komentářů ze starší verze webu

1.potvrzeni 2.vyvráceni (nezaměnit s vyzvrácením) 3.dotaz | Kiros | (v neděli 21. 09. 2003, v 13:58)

1.O tom ze se clovek muze uvest do stavu jisého "nadšení" i bez ethanolu,THC ci jinych podobnych latek jsem se uz jednou přesvědčil (ikdyž si nejsem jistý jestli za to nemohly Mikešovi "plastové" slané tyčinky :).
2.Je pravda že o umělcích a géniech se většionou říká že jsou tak trochu mimo. Ale stejně tak se to říká o lidech jež jsou mimo zcela bezdůvodně tj. nema to nic společného s jejich inteligencí. Takže bych se tím nechlubil do té doby než si ujasníš mezi které patříš :)
3.Proč si neřek já bych taky zašel na ten koncert.

.. | Anonym | (v neděli 21. 09. 2003, v 20:26)

Honzo - nebud smutny ja jsem si prvnich deset minut koncertu stale myslela, ze to bude ten jazz - ale pak uvadecka rekla neco v tom smyslu, ze pocita s tim, ze jsme zde z ruznych krestanskych sdruzeni, ale ze je jedno jestli jsme evangelici nebo katolici - jsme vsichni hlavne priznivci DUCHOVNI hudby a to je to hlavni!!!! Az tehdy jsem si uvedomila ze nastala nejaka chyba a ze to asi nebude jazzovy koncert - tak jsem si rekla ze pudu pryc ale hned vedle nas si sedla profesorka Kalocova a celou hodinu a pul se na nas usmivala!!!

dodatek | Pujíta | mail https://www.jesterky.unas.cz (v neděli 21. 09. 2003, v 20:28)

Nastal chyba - nejak se to odeslalo predcasne... Takze jeste dodatek !!!
Potvrzuji tvou dedukci, ze se clovek muze dostat "do nalady" bez chemickych latek... Skauting je polozeny na tomhle faktu - alespon tedy nas oddil !!!

RE | Endlife | mail (v neděli 21. 09. 2003, v 20:53)

4Kiros: ale úplně bez čehokoli co by to mohlo způsobit, včetně tyčinek ;)
2. to tu nevytahuj :)
3. sem nakonec zjistil, že to bude až příští týden...
4Pujinka: ech, kletě ;)
aha, už chápu, proč mě tam rodiče nikdy nechtěli pustit ;)

? | Teka | mail (v pondělí 29. 09. 2003, v 15:06)

Měl si jít s náma. Bylo to boží. Mimochodem, jaktože jsi nenapsal, že jsi se mnou tančil ploužák!!! Urazilo mě to!