Jan Martinek

Zápisek ze dne 19. října 2004

Tak & můžu vypsat nějaké ty knížky co se mi vyskytly společně v poličce, takže zleva.. (původně jsem to chtěl psát jako seznam, ale kašlu na to)

Jako první v polici stojí velký šanon Megatokya - prvních 300 dílů mého oblíbeného webcomicsu megatokyo.. už delší dobu ho nestíhám sledovat, ale těchle 300 dílů je fakt super.. Následuje několik knížek o webu a jeho technologiích - webdesign od Nielsena a Kruga, CSS od Marka Prokopa, profi péhápko od nějaké kolekce autorů půjčené od Stříti.. Kosek (PHP) a Pixy (CSS) v poličce nejsou, protože leží u compu..

tak, tkhle začínal včerejší text & zbytek tohoto textu, který už měl přes stránku (nějaké ty 3000 znaků) jsem smazal, protože to bylo o ničem a vůbec to nebylo jakkoli čtivé/čitelné. Takže pro zbytek se uchýlím zpátky k seznamu - bez komentářů (max. pět slov), kdyžtak se ptejte v komentářích, kdyby nebylo něco jasné. A abych to neměl tak jednoduché, tak aspon zvýrazním mých pět nejbolíbenějších knížek/autorů, ok? tak jedem..

A to je celá moje polička.. Co by se o tom dalo ještě říct.. Ne, nechce se mi říkat nic.. Dneska jsem viděl film FF Copolly Apocalypse Now.. Pokud jste viděli, tak chápete, proč nedokážu nic říct.. Jenom poslouchám dokola hudbu se samplem první věty - „everytime i think i’m gonna wake up“.. hrůza.. hrůza..

Ve škole nic, co by stálo za zapsání, až na konzumaci dvou kafí. Ech kletě. Teďka jsem v háji z filmu & dalších pár věcí, počasí, podzimu, práce (hnedle po filmu dva telefony, několik smsek a doma několik mailů, áá), ale pomocí kafe se háj dá taky definovat. Definovala jej vědkyně Petra R. Grísová s kol.:

háj leží v intervalu ([24hodin po posledním předchozím kafi], [1. kafe]) sjednoceno ([2. kafe], [3. návštěva záchodu po vypití 2. kafe])

Jo, to by bylo všechno. Ale zítra by si slovutná vědkyně měla dát horkou čokoládu. V jejím vlastním zájmu.

Se mějte.

Import komentářů ze starší verze webu

.. | ? | ( 30. 11. 2004, 20:39)

ja osobne mam jako nejoblibenejsi knizku veronika se rozhodla zemrit.Je skvela a vratila mi chut do zivota.V podstate me zachranila…