Jan Martinek

Zápisek ze dne 19. července 2003

Jsme dneska s tatou poorali kus pole, které letos ladilo (rozuměj leželo ladem), no a když jsem si obouval sandály (jako, že sandály jsem si teda brát neměl, na zoraném poli je jejich využití náročné), tak byly stašně mokré a furt mě něco tlačilo v pravé botě, no tak jsem si ji sundal. Koukám na něho a on kouká na mě, mává tykadlama, prostě v sandálu byl střevlík. Dobrý černých obrovský střevlík. Jsem ho málem rozšláp. Chudák střevlík. To jen tak na okraj.

No potom na poli jsem pomohl sestrojit traktor, přidělat pluh a podobně, nakonec jsem ještě odhazoval trávu pryč z pooraného. Spoustu věcí jsem nafotil, fotky dohodím zítra, protože teďka fakt nemám náladu vůbec na nic. Večer jsme opékali špekáčky, přestože jsem původně nechtěl jediný, tak jsem toho nakonec sežral kopec. Jsem přeplněný a je mi špatně, a na konci prázdnin budu kulatý jak prase. Ehm.

Chytám furt větší depku, protože většinu mých přátel si pamatuju už jen jako spoustu rozpixelovaných nekontrastních písmenek na mé Nokii. Messages options > Delete. Písničkou pro dnešní úchylný a zoufalý den se zdá být Starshine od Gorillaz. Never gonna find me...