Jan Martinek

Zápisek ze dne 18. května 2004

Ve škole opravná písemka z matiky | důvod k radosti | neumím malou násobilku | polovinu jsem zkazil. Zeměpis totálně v háji. Slohovku musím mít jako vždy extra, ale tentokrát si už vážně nejsem jistý, co z toho bude.. Téma "subjektivní popis místa" jsem vzal jako popis jakéhokoli místa & pokud tedy website = webové místo, napsal jsem popis MGVF. Mám mít článek v ořechu, tak jsem zkoušel, co k tomu ještě vymyslím.. Nakonec si svým slohem nejsem úplně jistý & celkově to asi nebude nejlepší. Což značí první známku ze slohovky, která bude vyšší než jedna. Shit.

Člověk píše, fotí, všechno pilně hází na net. A pak jednou někam hodí odkaz na test naprogramování osobnosti, který se tu vyskytl někdy, tuším, v létě & rázem je překonaný rekord v návštěvnosti. Rovných 100 přístupů. Ale teď už se to, doufám, zas uklidní. Hm..

Ze školy ve tři, venku svítí sluníčko, ale tvrdnu doma. Nějak jsem ztratil veškerou dobrou náladu, kterou jsem si posledních pár dnů snažil vypěstovat. Celý den mě nějak rozhodil.. Trochu píšu & přemýšlím, což není dobré. Dostal jsem od strýce, který byl na nějakém školení (aspoň myslím, něco s biochemií), skvělý blok s obrovskými kroužky.. Ten využiju bohatě.

Ale teď už mě opravdu nic nebaví. Připojil jsem se v sedm & přečetl všechno co tu (=na netu) bylo nového. Články na webu reflexu, juneauův zápisek.. Vymazal došlou poštu (spam, spam, spam - úplně vidím ty vikingy) a odpojil se. 13 minut. Není tu v podstatě co dělat, už jsem připojený zpátky, od 20:20 uplynula hodina a šest minut.. A prakticky nic nedělám.. Nacollectoval jsem si všechny cédéčka radiohead v mp3 na jeden disk, tak se asi porozhlídnu po b-stranách singlů & koncertech..

Na čském webu jsem nenašel slušné fanovské stránky o radiohead & tak jsem se o dnešním ranním koncertu (čt2 0:40), dozvěděl až teď. Kaskru. Už opravdu nevím, co bych dělal. Všechnu tu dobrou náladu jsem si asi jenom namlouval. A zítra jdu na Polanského Pianistu. Ten mi náladu nezvedne.. Dneska nakonec radiohead.. i might by wrong.

I might be wrong
I might be wrong
I could have sworn
I saw a light coming home

I used to think
I used to think
There is no future left at all
I used to think

Open up, begin again
Let's go down the waterfall
Think about the good times and
Never look back
Never look back

What would I do?
What would I do?
If I did not have you?

Open up and let me in
Let's go down the waterfall
Have ourselves a good time
It's nothing at all
Nothing at all
Nothing at all