Jan Martinek

Zápisek ze dne 16. září 2003

Pú Socák Vsacan Jaruš

Jak je patrno z prvního obrázku, všichni jsou šíleně šťastní, že už mám zase zpátky foťák :) - přestože jsem dneska musel reklamovat svou 64MB kartu na ukládání fotek, mám ještě malou osmimegovou a čtyři mega paměti ve foťáku, takže se na těch pětatřicetifotkách - které se tam tak akorát vlezou (na šedesátčtyřku se mi vleze v maximální kvalitě na mé ultramašině až 210 kousků (velxost fotek je mezi 150kB a 600kB)) pěkně vyřaďuji (jak se to řekně normálně netuším - odvozeno z vyřádit se) - skoro nic se neděje, tak je aspoň sranda :) - akorát v češtině se zkouší a to dosti drsným způsobem - po naprosto nezapomenutelném včerejším zkoušení (
"Tak, kdo to byl Klicpera?"
"No, on měl něco společného se stavovským divadlem, no a tam se hrály Mozartovy opery a dokonce tam Mozart dirigoval!"
"Já jsem se ptala na Klicperu!"
"Šak jo, no a v tom divadle hráli i další hry...etc" ;)
"Ty jseš ale úplně mimo!"
) se dneska zkoušelo celou hodinu a navíc si ještě napíšem písemku. Asi si budu muset koupit učebnici ;).

Na druhém neklxacím obrázku je vidět Soclok Holmes, není klxací, protože to bylo focené hodně zblízka a originál je vyšumělý. Třetí obrázek (nadále už klxací)je využitím digitální foťákové technologie - snímá to obrázek po řádkách, takže když se foťák při otevřené závěrce pootočí, udělá to zajímavé věci. Čtvrtý obrázek je Jaruš. Jelxož mi furt nadává, že tady nemám žádný její obrázek, tak jsem to sem hodil :). Jelxož se mi nechtělo nahazovat cédéčko, je to fotka, kterou jsem nefotil já, ale někdo, kdo byl zrovna ve škole, když já tam na konci roku nebyl. Obzvlášť parádní je ten milý pán v pozadí :).

Odpoledne jsem se pěkně projel, a dokonce mi ani neupadly nohy, tak musím ještě najet 0.2 megametru a budu mít letos 3Mm :). Musím užít sluníčka dokud ještě nějaké je. Za chvilku se krásně zbarví stromy, tak budu fotit a fotit :) btw: dnešním dnem končím s testovacím provozem ňú ejč řeči, protože lidstvo není na tuto revoluci ještě připraveno ;).

btw: přeně za měsíc je půlkolona - už se děsím :).

Import komentářů ze starší verze webu

FOCENÍ | Pujíta | mail https://www.jesterky.unas.cz (v neděli 21. 09. 2003, v 21:06)

Dnes jsem se divala na vsechny ty fotky z minuleho roku a zjistila jsem ze se ani na jedne neusmivam primo do fotaku! To je krize - myslela jsem ze me to vecne foceni zacalo stvat az po par dnech a ono ne! Takze jsem prisla na to, ze nemam foceni rada od prirody - jako kdyz vam treba nechutnaji jatra! A proto se na me nemuze nikdo zlobit, ze nadavam, kdyz me foti:)

Focení | Endlife | mail (v pondělí 22. 09. 2003, v 21:38)

Hej, já taky nemám rád focení, proto stojím vždycky na druhé straně foťáku...