Jan Martinek

Zápisek ze dne 14. října 2003

Pavel Jája Večer Bazukoid Kresba Větev Kost Kámen

Dnes jsem byl poprvé odměněn za webovou práci (stránky skautského kurzu Fonticulus 2003 Maděra), což mě řadí mezi profíky :). Díky moc :).

Ve škole se rozmáhá foťákové šílenství, pomalu začíná být v kurzu focení fotografů. Takové video tří fotících šílenců natočené na foťáku čtvrtého má své kouzlo :). Sice mám ze všech nejslabší foťáček, ale můžu si říkat, že jsem byl první kdo s tím začal (ikdyž to mi moc nepřinese ;)).

Na třetí fotečce vidíte co provede s podzimem večerní sluníčko…

Na druhých čtyřech fotkách vidíte tajemné objekty objevivší se dnes na Vsetíně. Ufouni? Sekta? Obětní oltáře? Pohřebiště vyplavené řekou? Ne, vysvětlení je jednoduché - ZUŠka vypustila své chovance a oni jsou prostě příliš velcí, než aby házeli žabky :).

Odepsala mi Arsinoe - sice to tu ještě nečetla, ale líbí se jí můj design :) - tak uvidím, jestli obstojím i textovými výlevy :).

Odpoledne jsem strávil částečně hraním si s malou sestřenicí a částečně programováním školního webu, což je značně vysilující kombinace - a venku je šílený kosus - což mi připomíná, že do školy se ráno dá vlézt do vestibulu a čekat v teplíčku (škola je normálně otevřená až od 7.40, což je pro mě, když se objevím na Vsetíně po chvíli sedmé docela mrazivá zkušenost) což je úplně parádní - opravuje se totiž hlavní vchod (krásná hláška: “Nahodili ceduli ‘Vstup zakázán - staveniště’ a vyměňují rohožku!” :)) a profesoři musí chodit naším vchodem, jupíí :).

Mějte se krásně a udržujte si :) na tváři…