Jan Martinek

Zápisek ze dne 14. února 2004

tabule

Sobota 14. 2. 2004. Je pomalu k půlnoci, parentální hrozba se blíží, zatím ještě sedí u emitoru barevných světel a zkoukávají nějaký film nebo tak něco, venku zase ztává sníh, který celý poslední týden náročně připadával, odhazovat chodníky plné takového sněhu je docela silná sranda. Sedím tady tak u počítače a zase píšu jak se mám, co dělám a tak podobně a postupně zapomínám, co všechno sem chci napsat. Ale život je krásný :).

Posledních pár dnů vypadá jak pěkně pestrá krajinka vyfocená proti slunci s nízkou clonou, jestli mi rozumíte. A jestli mi nerozumíte, tak máte smůlu, nebo možná bych to mohl vysvětlit - ono totiž taková fotka je zcela bílá, možná někde probleskují obrysy nějakého toho rozkvetlého stromu, ale ne moc… Hm, jsem patetický & kýčovitý, ale co už, zrovna mám takovou náladu a tahle snad zrovna trestná není :). Během posledních pár dnů se stala spousta věcí, které jsem chtěl napsat už dřív, ale už je nenapíšu, protože jsou celkem nepodstatné.. Jesltli mi teda rozumíte.. :)

V posledním odstavci jsem použil dvakrát slovní spojení posledních pár dnů, které je docela dlouhé, tudíž prodlužuje délku tohoto blognutí, ale snižuje čtenářský zážitek. No co, smůla :). Tento odstavcem je dobrým příkladem tzv. zbytečného odstavce, který se dostaví, když se mi zastaví myšlenky u něčeho naprosto jiného, než co dělám ;). A předchozí věta je zase příkladem špatně sémanticky stavěné věty, ale každý chápe co chci říct, tak je to naprosto jedno :).

Ve čtvrtek jsem tuším něc postnul, tak se můžu rovnou dostat k pátku. Pátek byl nekrásnější pátek třináctého :). V pátek jsem přestal hrát Freecell :). V pátek jsem zjistil, že ve škole na záchodě ani ve třídách nejsou špunty v umyvadlech, tak se tam nedá udržet voda :). V pátek jsmě měli pěknou tabuli v matematice (viz fotka - vlevo autentické Zuttovy/Sašovy vlasy) :). A v pátek jsem viděl ten nejkrásnější úsměv…

Mějte se krásně :)