Jan Martinek

Zápisek ze dne 12. března 2004

Je pátek večer & sedím u počítače. Všichni jsou někde venku, tak stahuju & poslouchám pink floydy i have become comfortably numb.. a beznadějně se snažím najít písničky 212°F /samo že přímo tenhle řetězec nehledám, ale ani na 100°C to nic nevyhazuje - prý jsou kombinace všeho možného i s přesahy do dubu.. tak to fakt chci slyšet/.. & jen tak se líně toulám po netu.. nic se tu neděje, připomíná mi to exupéryho popis letu letadlem.. tuším, že se ta knížka jmenujeválečný pilot? exupéryho miluju, ale tuhle knížku jsem četl jenom jednou.. letí v té době pro normální lidi nepředstavitelnou rychlostí, vzduch proudí kolem, ale je hrozně vysoko & všechno je daleko & malé, tak se nic nehýbe.. za letadlem je bílá pára, bílá pára, nakonec zjišťuje, že si tu páru jenom sugeruje a nic za letadlem není.. nic.. se zpožděním registruju atentaty v madridu.. dělá se mi špatně a zase přestávám psát háčky/čárky.. a to si ani nemám s kým psát po icq.. ve škole dneska odpadla výtvarka, což jsme se dozvěděli pět minut po zvonění na hodinu.. docela zklamání..

nikde nikdo není, tak píšu, i když jsem původně nechtěl.. domů jsem šel málem pěšky, ale nakonec jsem těch dvanáct korun na autobus našel.. na icq je online přes dvacet lidí, ale nechci jim kazit náladu & stejně by se se mnou nebavili.. poslal jsem do ultram:xu dopis, jestli mi nechtějí poslat praguelovesparis - nujazzovou kompilaci, která měla být zdarma k předplatnému.. doufám, že jsem byl dostatečně milý, neumím psát úřední dopisy, tak jsem tam nasázel nějaké usměvavé smajlíky.. což je vlastně dosti formální, protože teď zrovna na smajlíky chuť nemám..

tak právě přišel na icq kamarád.. na kulečníku moc dlouho nepobyl - že snad někdy příště.. celý den poslouchám nieriku & vzpomínat je pěkné.. jak rád bych se teď smál tomu jak se teď cítím.. kdybych to mohl skončit, ale jsem zoufalec.. a furt dál pokračuju v sebelítosti až se v ní utopím a bude pokoj, fakt to nějak nedávám.. ale pít o samotě je prý zoufalství totální, což mi právě sdělil kamarád, tak už to asi stejně nemá cenu.. pokácené topoly před školou nechali ležet a nevypadá to, že by je chtěli odvézt.. Pavel v diskuzi píše líp než já, tak se tam běžte podívat.. jo, nejhorší jsou ty pocity že někoho ztratíš..

nafotil jsem dneska nějaké fotky, ale žádné tu nejsou, protože píšu jen tak z nudy & nechce se mi dělat nic víc.. čímž se všem čtenářům citlivým na grafickou informaci omlouvám.. dneska nebude příběh, ale asi se k postavě A. Ch. ještě vrátím.. brzo má vyjít nový živel, tak pozor na to.. /jo, ten co měl vyjít v půlce listopadu/.. a vyšla nová bazooka, docela obsažná a tentokrát dostatečně datově malá /něco přes tři mega tuším/.. zombius opět potěšil přemnohými svými poetickými útvary..

no nic, už mě nenapadá co bych sem napsal dalšího.. už nepíšu nic konkrétního, protože těm co mě neznají je to jedno & těm co mě znají to sem psát nebudu.. jo, a tohle je přesně stoosmdesátýšestý text na podnebí.. tak si tohle číslo, pro které nemůžu najít nějaký extra význam pořádně užijte.. protože každá vteřina se hodí.. /a minuta je dlouhý čas || we want demonstrate, chtělo by se mi dodat.. furt mám nějaké asociace.. pokud máte rádi beatles, tak si sežeňte yellow submarine film/.. pokud jste tady poprvé nebo čekáte na nějaké hlubokomyslné výroky, tak sorry.. na netu je pár miliard stránek, tak snad vám bude štěstí přát.. hm, už jsem tady zase sám.. kamarád už neviděl o čem by se se mnou mohl bavit.. tak raděj končím a budu dál poslouchat pink floyd & vzpomínat.. wish you were here je úžasná písnička.. mějte se krásně..

Import komentářů ze starší verze webu

. | juneau | web (v pátek 12. 03. 2004, v 23:44)

minimalne jeden zoufalec ve stejny patecni vecer sedi sam pred monitorem a poflakuje se po modre sfere… s guns’n’roses ve sluchatkach…

Patek / Sobota | Urbi | web (v sobotu 13. 03. 2004, v 20:16)

A dalsi zoufalec se sem po patku vratil i v sobotu :-)

.. | Vashek | (v sobotu 13. 03. 2004, v 22:31)

ale tak chlape…don´t cry tonight;)

guns’n’roses | Endlife | mail (v sobotu 13. 03. 2004, v 23:20)

# g’n’r, ty už jsem neposlouchal dost dlouho.. to musím někde vyhrábnout.. každopádně krajně zaoufale melancholickou náladu doporučuju zalévat písničkou comfortably numb od pink floydů.. patek je smutný den & víkendy jsou ještě horší.. a to mezi tím.. je mi to všechno líto.. ty kytary jsou tak fantastické.. & pomalu končím..

# dík za komentáře.. aspoň někde se něco děje..

Co? | Soooc | mail (v neděli 14. 03. 2004, v 20:04)

Honzo proc jsou vykendy smutne a patky taky ja mam kazdy vikend proste genialne straveny se skautem a nevim nevim proc se na vikend nemuzes tesit a nebo si neco naplanovat abys nam vsem doma pomalu neumiral:()

| Endlife | mail (v neděli 14. 03. 2004, v 21:46)

..
# tak mě napaadlo, jestli to don’t cry tonight nebyla vážná prosba o to, abych včera nic nepsal.. ale na takové úvahy je už pozdě.. kdyžtak sorry..

# víkendy & pátky jsou smutné, protože některé lidi nevidím a ještě určitou podmnožinu obzvlášť.. když se to vezme kolem a kolem, tak jsou celkem smutné i celé týdny..

# bohužel jsem skaut teoretik, protože jsem byl skautem asi jenom dva týdny & pak to zase rodičové usekli.. není nad to být pěkně v rodinném kruhu.. ale už jsem si zvykl..