Jan Martinek

Zápisek ze dne 9. srpna 2003

hadr

Sestra s taťkou měli dneska narozky, takže se celý den průbežně oslavovalo, chystalo a v mezičasech celkem nic. Ráno jsem si zajel na Vsetín, což bylo nakonec celkem zbytečné, a když jsem si říkal, že si aspoň vyfotím nějaké záběry a natočím něco videí do prázdninového videa, tak se mi po příjezdu zbláznil foťák (screenshot) a vypadá to, že musím jenom doufat, že není nadobro v háji. Celý den skoro nefungoval a vymazal mi spousty fotek :((. Po cestě jsem vyfotil zajíce, který přede mnou přebíhal přes cestu a zastavil se. Úplně úžasné, takhle zblízka jsem ho ještě neviděl. Takže nakonec je všechno v háji. Začíná mě to všechno opravdu lézt na mozek.

Aspoň, že se Saša nikde po cestě nepřizabil, ale jen píchl kolo a když hledal vlakovou zastávku, tak jsem ho asi někde minul. Ale napsal až ráno (!!!), což mě teda může roztrhnout. Pokud si příště nevezme mobil, ať se mnou nepočítá.

Z nudy jsem rozebral nefunkční harddisk a disketovku z mého notebooku. Nefunkční harddisk má, jak jsem zjistil, jen tři hlavičky z původních čtyř. Nicméně naběhne start Linuxu a objeví se Kernel panic, jelikož nemůže najít správný sektor. Z disketovky toho taky moc nezbylo.