Jan Martinek

Zápisek ze dne 8. srpna 2003

40 minut v kuse jsem poslouchal rádio MSX z GTA3, což pokud znáte, tak pochopíte, že odpoledne nebylo vskutku nic moc. Hm, fujky. Aspoň jsem pořádně prozkoumal letokruhy na deskách, ze kterých mám strop nad postelí ;). Naštěstí pozděj přijeli kámoši, tak jsme zajeli na kolech, nicméně Sašu jsme po cestě ztratili (neutratili, ztratili) a doteď netuším kde je mu konec... Doufám, že nejezdí někde po Slovensku :).

Ráno jsem našel pěkný otvírací pohled (nevím jak to nazvat, ale přání to teda určitě není ;)), tak jsem ho převedl do flashe...

Poslouchám Bryana Adamse, album Gold Ballads. Nejhezčí písnička je asi When you love someone.

.07/8/2003

Další divný den. Všichni říkají jak jim leze horko na mozek, což mi pomalu začíná lézt na mozek. Například Medvídek Pú se tak přehřál, že sletěl z kola. Nicméně je to horko celkem protivné. Po takových 40km na kole jsem celý mokrý ani nevím, kde se ve mně bere tolik vody ;).

Letní prázdninové prázdno mi leze na mozek stejně, jako ostatním horko, čehož důsledkem jsou dva nové kousky v podvědomí. Našel jsem knížku, kde se píše, že podvědomí nás ovlivňuje víc než si myslíme. Teda doufám, že ne až tak moc ;).

No comment. Psí Vojáci. Krasobruslař.