Jan Martinek

Zápisek ze dne 8. června 2004

Při ukládání tohohle souboru jsem omylem napsal o rok starší datum (jo, furt píšu doma v texťáku, nemám rád textarey).. Pro zajímavost jsem si ten rok starý spot otevřel & koukám.. Tak dneska má tenhle web přesně rok a půl.. A teď nečekejte žádnou rekapitulaci, vůbec na ni nemám náladu - z dlouhé chvíle jsem si otevřel texťák, že něco napíšu, ale teďka se vyrojil icq seznam, tak to tu budu možná trochu flákat - protože v určitý moment přijde taťka a bude schluss..

V neděli jsem se rozloučil & díky mé posedlosti psaním mi jako správnému grafomanovi zbyly asi dvě minuty na oholení se a převelečení a sprint k pomalu odjíždějícímu autu. Oholil jsem se za 49 sekund a svým úchvatným & dokonalým Gilette Mach3 jsem se snad poprvé pořezal - netekla teplá voda, tak jsem v ledovém smahu sundal třídenní porost - málem jsem si uřezal hlavu & ani jsem si toho nevšim - akorát to děsně pálilo, ale krev ještě nikde žádná, až pak mamka málem sebou sekla ;). Prostě brutální ;) Ale nakonec jsem to vysušil kapesníkem a vpoho..

Ve filmáku nebyl Saša. Bylo tam lidí pomálu, stavil se akorát Beran & pár další věrných filmákomilů a tři těžce vykalení osoby v řadě přede mnou (moje místo je devátá řada, číslo 13, my fav place). Byl úplně psycho předfilm - Romance z temnot - prakticky celé z pohledu člověka, který nevidí - vždycky byl jenom bodový reflektor (ano, byl to animovaný film - animované plastovičky (plastové postavičky)) na místo, kde klepnul bílou hůlkou - ale přesto úplně skvělý předfilm (od tvůrce seriálu Pane, pojďte si hrát). Jako hlavní film bylo polské Ochranné zbarvení - též kvalita. Film z prostředí studentského studijního tábora o střetu idealistického mladého profesora s tvrdým jádrem ;).

Pondělí.. co říct o pondělí? Vydal jsem se ven na kole s vědomím, že to nebude jednoduché, protože osmice se mi plete do brzd & mám tak solidní odpor i bez protivětru a dynama.. A nebylo to tak hrozné, bylo to ještě mnohem hroznější, prostě osmice jak prase. Asi to fakt bude chtít vyměnit ráfek. Ale projel jsem se pěkně.. Konečně začíná být teplo - v těláku jsme hráli Fußball, taky bezva. Konečně praží slunko..

& úterý.. co říct o úterý? Fyzika, sedmá osmá hodina, venku svítí slunko.. Vyjdu ven ze školy & šílené dusno.. Přijedu domů, zapadnu ke compu, dodělám rutiny pro automatické generování jedněch stránek & mezitím venku zběsilá bouřka.. Aspoň, že dopoledne bylo pěkně a stránky o přechodu venuše přes slunce mají opodstatnění.. Začetl jsem se znova do Hlavy XXII.. vskutku šíleně skvělá & skvěle šílená Buch. Jo, psali jsme slohovku z němčiny. Jestli nebudu mít jedničku, tak je to nahouby. A jedničku mít nebudu, napsal jsem hroznou slátaninu. V poslední době nemám štěstí na slohovky. Jo, tehdy z té češtiny to bylo za dvě - prý "Docela zajímavé!", ale chyběly mi čárky ve vložené větě. Búú..

Ode dneška už nic nečekám. Od zítřka jo. Ale to je každý den. A pak zas nic. Třeba :). Zajímavé, napsal jsem smajla. A dokonce jsem se i usmál. Divné. Třeba. Zajímavé slovo.. no nic..

Mějte se..