Jan Martinek

Zápisek ze dne 8. února 2004

Dneska rychlovka, právě jsme přijeli od babičky & vyřešil jsem menší problém, za chvilku začínají Monty Pythoni (pokud mi teda parenti dovolí se dívat), tak se obejdu bez počítače. Neděle tentokrát nadstandartní, maminka včera sedla k počítači a projela si kousek těchto stránek, neboli podnebí. Včetně deníčku z dovolené. Sakryš ;). Diskuze u oběda & celková dnešní atmosféra je celkem děsivá. No nic, nebudu to příliš rozvádět :).

Už dlouho se rozkoukávám po ostatních webech a všude mají rss export, tak jsem se rozhodl, že nebudu výjimkou a proto v menu můžete vidět odkaz rss export. Dokument pod odkazem vložíte do rss čtečky (například FeedReader) a tato vám zobrazí nové příspěvky bez toho, že byste sem museli zabrousit ;). Zatím zobrazuje jen nové příspěvky v životě, ale brzy (snad) přidám i podvědomí.. A když už jsem u toho, tak snad brzy vyrobím i rssko pro MGVfórum, líbí se mi to :).

Docela dlouho jsem řešil, proč se mi nechce zobrazit příspěvek ze čtečky v nastaveném stylu, ale pak jsem zjistil, že je to už dávno diskutovaná věcpixyho a to, že pokud na podnebí vstoupím z adresy www.podnebi.wz.cz, tak prohlížeč pošle jiné cookies, než když vstoupím z podnebi.wz.cz. Takže kdyby vám někdy podnebí dělalo psí kusy, vzpomeňte si na tento příspěvek :). Díky ti, pixy :).

Konec technologické aktualizace, mějte se krásně :).

Import komentářů ze starší verze webu

.. | Endlife | (v pondělí 9. 02. 2004, v 19:09)

hehe