Jan Martinek

Zápisek ze dne 6. června 2004

Venku konečně svítí slunko & já sedím doma & klepu do počítače & jím jablko & odporný kus jakési želatiny, který se mi válí doma už dva týdny. Je odporný, ale mám potřebu něco sníst, tak jím. Není to z hladu, na obědě jsem se přejedl, strýc měl narozeniny.. Rodinná oslava. Sedím u počítače prakticky pořád & snažím se něco vytvořit. Řekl bych, že se mi to celkem daří, ale nevím, jestli to má nějaký smysl.

Včera jsem konečně trochu dokončil návrh stránek na soutěž, kde jde o zpracování přechodu Venuše přes Slunce někdy v příštím týdnu do podoby www stránek. Web má být hodnocen i po stránce přístupnosti & použitelnosti, tak jsem to hodil do strict html 4.01, plně podle zásad w4d.. Snad to má nějaký smysl & snad se to bude líbit ostatním.. teďka musím ještě naprogramovat generátor, který bude tvořit čisté html - stránky mají být stažitelné v zipu, tak to nemůže být péhápko.. Původně jsem to chtěl dělat v černožluté kombinaci, která mi nakonec přišla neskutečně hnusná, tak jsem přešel k bílomodré.. A teď mám web oranžovočervený. Nějak se v těch teplých barvách v poslední době vyžívám.. Připadá mi to celkem příjemné.. Však uvidím..

K večeru jsme zase včera, jako ostatně i minulý týden, měli grilování na zahradě (taky by se dalo říct barbecue, ale zní mi to tak nějak hnusně. přímo úchylně. mig21). Dokud nezačalo pršet, pak se ze zahrady přesunulo do přístřešku pro auto.. Maso bylo dobré i všechno kolem, ale rodinné sešlosti, pořádané každý týden, ztrácejí náboj. A připadá mi, že za chvíli budu hnusně široký, fuj. A to teď jím tu odpornou hmotu, fuj. Ale udělal jsem si radost, nějak se tam zjevila šlehačka, tak jsem si udělal nebeské jahody - jahodový rooibos + lžička medu + trocha mléka + zalít vodou + přidat kopec šlehačky..

Neustále proprchává, tak nejezdím na kole. A když už neprší, tak taky nejedu. Takže je to jenom taková výmluva. Začínám být líný. Štve mě to, ale nic s tím nedělám. Už mě nebaví vysedávat celé večery na netu, kde stejně nikdo není & když už se někdo objeví, tak si ho buď nevšimnu anebo během pár minut zase zmizne :(. Net je divné a nestabilní místo.

Před nedávnem - s novým designem - jsem podnebí nastavil na doctype na strict, ale nic než přeházení všech <b> na <strong> a <i> na <em> jsem neudělal. Takže stránka nebyla pořád validní. Tak jsem si na to dneska sednul & dorazil nějaké zbývající nesmysly (asi pět chyb), aby aspoň vstupka byla validní.. Se zbytkem se mi vůbec nechce nic dělat, snad někdy, až budu mít chuť.. Tu teď opravdu nemám..

Taky jsem se vrhl na zaheslování jedné stránky & dlouho mi nedocházelo proč to nefunguje. Kódoval jsem hesla přes algoritmus md5 a až po hodině zkoumání jsem našel příčinu, proč to nechtělo nic pouštět - měl jsem v if podmínku (md5($pw) == $pw) - zaměnil jsem $pw za $HTTP_AUTH_PW & porovnával jsem dvě věci, které nikdy nemohly být stejné. Prostě už blbnu. Nakonec to teda jede..

Ještě jsem si dneska odpoledne napsal slohovku do něminy & teď si musím zapamatovat aspoň přibližnou osnovu, abych to zítra zvládl dopsat v hodině. Máme školní práci, ale rozdělenou na dvě hodiny, tak se musím snažit. Potřebuju z té slohovky za jedna. Ale výsledek mého psaní mi přijde značně rozpačitý :(. No, tak a to bude z tohoto víkendu asi všechno. Jak napsal juneau, "Extrémní a neúnosná nuda. Fakt.". Nějak mě to nenaplńuje.

Končím & půjdu se oholit.. zajdu si do kostela & pak do filmáku.. Kde nebude nikdo. Možná Saša, slamák jeden. Loučím se & končím. Dostal jsem best of Vltava, desku kterou jsem sháněl už minimálně dva roky. Je skvělá, ale ještě jsem ji neslyšel celou.. Neustále točím těch pár písniček (aktuálně šest) od múm. Dneska se mi podařilo stáhnout půlku jedné skladby ze soundtracku In the mood for love. Jenom půlku, pak jsem se musel odpojit - šli jsem na oběd.. nemám moc na vltavu náladu.. Ale to přijde..

Mějte se krásně..

Import komentářů ze starší verze webu

OST in the mood for love | juneau | web (v pondělí 7. 06. 2004, v 00:19)

04 - Michael Galasso - ITMFL I.mp3
08- Radio zhou xuan an.mp3
20 in the mood for love sound track - (20) casanova - flute (michael galasso).mp3
Hong, Li - Mian, Zheng Jun - Hong Niang Hui Zhang Sheng.mp3
In The Mood For Love - 06 - Shuang shuang yan.mp3
In The Mood For Love (soundtrack) -Main theme.mp3
in the mood for love sound track - (17) angkor wat theme ii (michael galasso).mp3
in the mood for love sound track - (18) angkor wat theme iii (michael galasso).mp3
In The Mood For Love Soundtrack - Yumeji’s Theme.mp3
in the mood for love soundtrack Yumeji’s Theme.mp3
ITMFL - Angkor wat theme I.mp3
ITMFL - Blue.mp3
ITMFL - In the mood for love II (1).mp3
ITMFL - In the mood for love II.mp3
ITMFL - Shuang shuang yan.mp3
Jun, Hou Li - Xian, Zhang Yun - Shuang Ma Hui.mp3
Mood For Love Soundtrack - Michael Galasso - Angkor Wat theme final.mp3
Nat King Cole - Aquellos Ojos Verdes.mp3
Nat King Cole - Quizás Quizás Quizás.mp3
Original Soundtrack - Mo-Wan’s Dialogue.mp3
Pei, Tan Xia - Si Lang Tan Mu.mp3
Ping, Chiu Wai - Yue Er Wan Wan Zhao Jiu Zhou.mp3
Xuan, Zhou - Radio Zhou Xuan Announcement-Hua Yang de Nian Hua.mp3


Jestli jsou tohle vsechny songy a pasaze, co tam maji byt, tak mi na stopar_tiscali_cz posli adresu :)