Jan Martinek

Zápisek ze dne 5. května 2004

Dneska středa, zítra čtvrtek, včera úterý, o čtvrtku zatím nevím nic, ale úterý/středa prázdno & konec, nic mě nebaví, nic nemá smysl. Na disku mám dvě tapety na plochu, ale nemám vůbec chuť se zabývat jejich publikováním, nemám chuť cokoliv dělat, nevidím smysl & apatie se prohlubuje.

Blbne mi foťák, když se s ním zatřepe, jako že v tašce pořád, chvilku funguje, chvilku zas ne, v záruce už není a rozebírt ho nebudu, takže nezbývá než doufat ve štěstí. Už nemám sílu doufat. Moc proto ani nefotím, nebo spíš nefotím vůbec, ani nemám náladu. Včera v půl třetí doma, trochu jsem si početl, Harry Potter je bezva, ale pak jsem se na to vykašlal & usnul. Večer na netu nikdo, pomalu procházím stránkama & nic se neděje..

Dneska ve škole dvě hodiny supl & jedna pryč, nekonečná flákačka, někteří odjíždějí na vodáckou akci, filmák není, nikde nikdo, doma ve tři odpoledne bez jakékoli perspektivy na činnost na celé odpoledne..

Nejdřív myslím, že bych mohl zajet někam na kole, ale venku to pořád chce vypadat, že bude pršet & je dusno.. Kašlu na všechno & pouštím elastomanii, že bych si prošel pár úrovní v nějakém profilu, kde jsem se daleko nedostal.. Elastomania je parádní motokrosová 2d hra, 2MB.. Ale vůbec mě to nebaví, na nějaké přesné pohyby jsem přespříliš otupělý & je to hrozně zdlouhavé.. Po prvním krachu Quit..

Pouštím RecWar, ale taky mě vůbec nebaví.. Po třech hrách (neúspěšných) freecellu to vzdávám & vyhazuju soundtrack samotářů z mechaniky. Do počítače putuje cédéčko s filmem & tak zase jednou vidím samotáře.. Po titulcích jdu do kuchyně prozkoumat, jestli je tam něco k jídlu - v blbé náladě jsem žravý.. Ale nic tam není. Jednou za čas máme doma med, tak kousek odleju & sypu do něj neskvikové černé kuličky.. Chutná to docela zajímavě.. Ale moc se toho sníst nedá..

Nevím co dál, půl šesté, dějepis se mi nechce učit, vždycky to nechávám až na noc.. Stejně to ještě nemám vytisklé.. Mohl bych se to vlastně naučit z notebooku.. Taky možnost.. V přehrávači je zpátky samotářský soundtrack a točí se pořád dokola.. O víkendu jsem pořád dokola poslouchal ost pulp fiction, v pondělí jednu úžasnou písničku z In the mood for love, ah zase jsem dostal automaticky syntaxi cyklu for, to mě nebaví, furt to mazat..

Dneska na netu zase nic & zase vůbec nikdo.. Přečetl jsem si jakousi malinkou chytrou & milou & pěknou knížečku & cítím se ještě hůř než předtím.. Nechápu se..

Venku začíná pršet, dost intenzivním způsobem.. Ach jo..

Import komentářů ze starší verze webu

.. | God.zilla | (ve čtvrtek 6. 05. 2004, v 19:36)

hlavně nepropadej depresi z nicnedělání.. zkus jít ven s kámošema / kámoškama, pracuj, kresli..

a přinejhorším spi, dokud nebude líp :))

něco dělat | Endlife | mail (ve čtvrtek 6. 05. 2004, v 21:26)

venku prší, kámoš se vykašlal na špacír, takže sobota v tahu, nemám inspiraci.. spát se mi nechce, spím pořád.. :(