Jan Martinek

Zápisek ze dne 3. září 2003

Táák, pěkně jsme začali, fyzika se rozjela jako by se dotyčný pan profesor celé léto naléval tekutinou značky Shell, v němčině nebyla stále ještě pochopena míra naší nevědomosti, tudíž a) budeme po pondělní písemce popraveni nebo b) naše nová němčinářka se zhroutí, což už bude dost dobrý důvod nás zbavit němčiny :).

Heh, dneska jsem intenzivně plácal rukama o nohy, poněvadž nemám buben a bylo to dost husté. Nejhustější je to, jak teď moje nohy vypadají :). Modrý odstín jim dodává zvláštní podivnou náladu :). Takhle masivní modřinu jsem už dlouho neměl (minimálně od jara, kdy jsem spadl na zábradlí mostu při jízdě na kole a má milá ručička byla pod ramenem docela modrozelená (ech, ten nevkus :))). Asi se zase na chvilku přikloním k dlouhodobějšímu dunění na didgeridoo...

Zítra jsou první taneční, už se těším :-). By mě zajímalo co kde zapomenu. Tata odvez moje ponožky do Schweizu, tak musím zítra kupovat nové, jinak půjdu v nečerných a budu usmrcen :). Už opravdu konči, slyším a řvu, že končím. Tak končím.