Jan Martinek

Zápisek ze dne 3. dubna 2004

medex strom

V sedmnácti člověk degeneruje. Mám už druhý den 17 a jasně to na sobě pozoruju. Například včera jsem si přidal k obědu kolínka. Kolínka! Fuj, připadá mi odporné přidat si kolínka :). No, a já to udělal :). Kolínka s jakousi ošklivou hnědočervenou máčkou. Je to divné :). Svými narozeninami jsem narušil koncepci hudební výchovy a ani jsem nemusel být přítomen - Endlife narušitelem systému :) - jak k tomu přijde? - koupil jsem nanukáč na konci hodinovky, tak se musel sníst během hodiny :). A z hygienických důvodů tam museli běžet do jídelny pro lžičky, muhehe :)

Ve škole čtvrtek/pátek celkově nic, ale v pátek ráno jsem přišel ke trafice & po půlroce čekání & posledních dvou týdnech vytrvalého chození kolem trafik měli nový ŽIVEL! Bombovní :) Ještě jsem ho skoro neviděl, ale track Change in Season na cédku je skvělý. V grafice jsme pojídali zmrzlinu & začali dělat Photoshop, sranda :), vyrobil jsem divného ufona, který by tu měl být někde ve fotkách :). Po škole jsem potkal strýce, který mi šel zrovna koupit dárek k narozeninám - jupí :) - tak mám Hydroponicum od Nieriky! Přestože má jenom 7 tracků & něco pod 40 minut, je to úúžasné :). Už jsem to slyšel minimálně 15x :).

No, a po příchodu domů byl ve schránce nový Ultramix - chodí pravidelně o deset minut pozděj, než jedu do školy, tak leží celý den ve schránce. A v něm třetí Algidance Chillout & cédéčko Skyline. Za jeden den čtyři cédéčka a všechny bezvadné :). I like it :). Narozeninový den :).

Tolik jsem toho chtěl o včerejšku napsat - měl jsem psát včera, safra! Myšlenky se pomalu ztrácejí - v novém Živlu, který jsem ještě skoro nečetl je reklama na Hype, která je úplně drsná & asi si Hype koupím - na DVD jsou prý nějaké krátké filmy & videoart. Jen někde musím sehnat dévédéromku ;). Ale ta reklama je fakt drsná, mám rád originalitu, ale z tohohle mi bylo až skorem špatně ;).

Dneska jsem zase dělal ve schodech, včera jsem lakoval dřevěné obložení, zavraždil jsem si polovinu mozkových buněk (což se na mě moc nepozná, akorát možná víc jím? ;)) & bolela mě šíleně hlova (a teď už nás vypněte!), nesnáším lakování takhle odporně smrdícím lakem, fuuj, a ještě bude druhý nátěr, já se tak netěším! A dneska jsem otloukal dlaždičky, aby byla stěna na tapetu připravena, teďka je to zatmelené, kdoví kdy budem tapetovat. Vypadá to, že někdy v týdnu. Hmm.

Večer jsem si trochu hrál s grafikou, tak je nový wallpaper, jak se líbí? :)

Mějte se krásně!

Import komentářů ze starší verze webu

.. | juneau | web (v sobotu 3. 04. 2004, v 22:58)

vsechno nejlepsi :) (degenerace v 17? pockej na devatenact… senilita)

.. | Soooc | mail (v neděli 4. 04. 2004, v 21:36)

Z koho jsi vytuningoval takovyho "ufouna"? Nebyl zakladem Zapli ? :)

Předmět | Endlife | mail (v pondělí 5. 04. 2004, v 21:09)

senilita v 19? safra, to abych se začal bát :)

nee, je to obrázek, který rychle najdeš, když necháš na googlu hledat obrázek a zadáš řetězec "screaming" :) trochu jsem si s tím hrál :) hmm, tak jsem to raděj našel, jsem dneska tak milý :) https://wolfgang.groogroo.com/photo_album/super_rally_boston/scream - ing-zach.jpg -

// | Endlife | mail (v pondělí 5. 04. 2004, v 21:10)

//vymaž v tom odkazu tu pomlčku

Kritika, sorry | Wikih | (v pondělí 5. 04. 2004, v 22:41)

Ptal jses, jak se libí wallpaper. Tak popravdě bych ho udělal trohu jinak. Přijde mi moc křiklavý na to, aby byl wallpaperem. Navíc já byh ty fotky dal do podobnějších odstínů nebo je zapustil do sebe. Ale nenech se nějak omezovat. Až se mi podaří dodělat moje stránky do podoby, za kterou se nebudu stydět, (není čas) tak ti ukážu to málo, co jsem stvořil já. Ať si taky můžeš kritizovat :D

wallpaper | Endlife | mail (6. 04. 2004, v 22:10)

kritiku já naopak rád :) tenhle wp jsem dělal spíš tak podle nálady, občas mám křiklavou náladu :) občas zase ne, viz moje retro série :)) co říkáš na ty retráky?

// už se těším na ten webík :) lately nemám dost dobrých linků :)