Jan Martinek

Zápisek ze dne 2. října 2003

Stříťa Žaneta Jaruš

Hehehé, muhehé, já z té písemky z dějáku dostal za jedna(!!!), to je snad poprvé minimálně po roce, co mám čistou jedničku z dějáku, fascinating - jediné, co nebylo moc jasné: “Vojáci z křížové výpravy byli vesani a nebyli proto příliš vychovaní a tudíž kosili již po cestě do bitev okolní obyvatelstvo, čímž se zasloužili o to, že byli téměř vykoseni ještě před rozhodujícím zápasem.” Slovo kosili jsem měl podtržené, ale jinak jsem měl 16 bodů ze sedmnácti možných, yataa (jap. yeehaw!)! :)

Na fotečkách zase momenty z tanečních - nečekaně seriózně působící Stříťa mě překvapuje :). Dále “nefotogenická” Žaneta a Jaruš - Jaruš furt nadává, že tu vůbec není, tak dneska bonusově dvakrát :). Další fotky nejsou, protože mi byl ukraden foťák a na třech fotkách jsem já (na tyto fotografie ještě není svět připraven) a zbytek je nepublikovatelný, protože čtverečky sem cpát nebudu :).

Šokující pro mě bylo, že dneska ráno, přičemž večer jsem tančil s Luckou a Luckou (tj. dvě různé osoby), ani jedna Lucka nedošla do školy. Jsem byl docela fšoku. Naštěstí asi nejsem viníkem :).

Další věc je, že jsem napsal svému oblíbenému bloggerovi DarkMasterovi, který mi odepsal s P.S. něco na způsob: “Jee, vy mate v te skole spoluzacky, ja chci takyyy!” :))). Koukněte na jeho články, obzvlášť doporučuju jeho kuchařku. Smích (zdravý) zaručen.

A poslední věc: právě jsem se vrátil z vernisáže výstavy “Doteky Himalájského větru” od fotografa, cestovatele a publicisty Zdeňka Thomy (od kterého mám fantastickou knížku Japonská mozaika (já si říkal, že si jí vezmu k podpisu a nakonec, já osel, jsem ji nechal doma a on měl autogramiádu, aúúú, jsem to ale osel)), která je úplně fascinující, na otvírání byly navíc ukázky hry na tibetské zvonky a mísy, úžasné, a mohli jsme si napsat prosby na jakoby tibetské modlitební praporky, a ty fotky, uááá, prostě uáá (já mám citosolovce rád)(jé, to mi připomíná, že se chci přihlásit do foťáku (odvozeno způsobem filmový klub => filmák; vodácký kroužek => vodák; fotografický kroužek => foťák) a vůbec nemám peníze, asi budu muset přepadnout nějakou nebohou babičku na zebře (ne, u nás nejezdí babičky na zebře, myslím tím přechod (přes cestu))). Vskutku úplně moc krásné (tam musíme nějak dostat výtvarku :)) - I like it :).

Import komentářů ze starší verze webu

Ty drzoune! | žaneta | (v sobotu 4. 10. 2003, v 14:10)

Tahle momentka, no neví, nevím. Jestli pro mě můžež něco udělat, tak mi sem dej alespoň pěknou fotku! :))

Momentka | Endlife | mail (v sobotu 4. 10. 2003, v 21:00)

Chceš snad říct, že ta fotka není pěkná? :)

Díky | žaneta | (v sobotu 11. 10. 2003, v 12:00)

Není špatná, ale příště mě zkus upozornit předem :)