Jan Martinek

Zápisek ze dne 2. ledna 2004

Tak, už 22 hodin tady mám nový rok (rozhodl jsem se udělat si malý osobní začátek nového roku ;,)) a co se už všechno stihlo stát :). Díky iniciativě Pú a lidí kolem ní jsme dneska zajeli lyžit a prknit (ehm, jezdit na snowboardu).

Po shlédnutí fronty na vleku u Bambucha(ů?) jsme se vydali na vlek Machůzky (bohužel na netu jsem nenašel žádnou slušnou fotku, tak aspoň odkaz na jejich stránky), který ve mě na první pohled evokoval jeden článek z bazooky a to deníček lyžaře. Prostě smrt v očích :). Při obouvání lyží hrála v rádiu HIMácká "Join me in death", což bylo těžce výstižné :). Naštěstí díky neohroženému Kirosovi, který se vrhl do bezedných hlubin závěrečného padáku, jsem sjel celý svah :). Ne, že by tady nebyla spousta lidí jako u Bambucha, ale sjezdovka má délku kilometr (s mým způsobem jízdy jsou to dva kilometry :)) a tak cesta dolů celkem kompenzovala dlouhou frontu na vlek :).

Netuším, jestli jsem kdy za krátkou dobu co jsem podlehl lyžím ujel tolik (překvapivě jsem projel celou jízdenku - 10 jízd) na těchto prkýnkách, tak budu zítra velice rád, až vstanu pokud se vzbudím… ehm, pokud vstanu až se vzbudím :) Ehm :).

Zase mi chybí slova abych popsal, jak to tam bylo super, že tam skoro nic nechybělo (skoro ♥:)), bylo krásně (až na konci začalo trochu sněžit), sjezdovka byla bezva (i na té trávě to docela dobře klouzalo a na ledovkách mám ještě skvěle vybrušené hrany, tak mi nevadí, jen na jedné mezi byly šutry, ale stejně to bylo supeeer :)) a nakonec jsem to celkem i dával :). Ale snowboarďáci moc nedávali ježdění na vleku, což je škoda :(… Hm, v poslední době mi ty myšlenky do klávesnice tečou nějak zmateně…

Večer dávali na ČT1 Shreka, obecně by se dalo říci, že české dabingy přímo.. nemám rád, ale nemohu neobdivovat člověka, který předělával písničky (zvlášť tu s vítacími panáčky a ještě jednu kdesi), které byly dost dobré. Celkově se mi dabing (a zvuk filmu) moc nelíbil, ale tohle opravdu chválím. A nakonecještě hodili bonus z DVD - Karaoke Party, která je bezva :).

Tak, první den nového roku byl bezva :)… Mějte se krásně…

UPDATE: Nějaké ty fotky tam přece jenom jsou :) On se totiž dá scrollovat levý frame :) Sice je to v rozlišení, že by to pomalu chtělo lupu, ale můžete kouknout na fotky, fotky a fotky :).

Import komentářů ze starší verze webu

support | janys | mail (ve čtvrtek 5. 02. 2004, v 22:37)

Hele, zdá se mi, že to trochu flákáš. Ještě řekni, že tě bere Valentýn jak ostatní a mě už fakt klepne. Ale proto ti nepíšu komentář-chci tě podpořit, pomalu ale jistě se mi tvoje kecy začínaj líbit a už mám tak trochu absťák. Připiš ňáký zážitky z prázdnin, hlavně ne o Rysce-ona mi to určitě řekne sama. I´m waiting…..

| Endlife | mail web (v pátek 6. 02. 2004, v 20:57)

njn.. nějak jsem neměl chuť sem psát.. tak celkově.. bere mě to všechno.. ale jo, přestalo fungovat icq & mám nějaké nové fotky.. možná něco dneska nahodím.. uvidím.. dík za support.. Petra je na Ukrajině & nepíše & neodpovídá..

Pojd pokecat | janys | mail (ve středu 11. 02. 2004, v 19:31)

Proc se ti nechtelo tak celkove psat? Blba nalada? Jestli jo, tak si z toho nic nedelej-ja mam depku z Valentyna, taky ze skoly, ono to vlastne splyva v jedno, takze je to uplne fu©k.