Jan Martinek

White light

Nic není jak bývalo. Toffo bonbóny jsou balené nějak podivně jinak. Naposledy jsem je měl hodně dávno. Ještě krémovější. A chutná mi ledová čokoláda. Moc.

La saison d’okurka (pro hnidopichy morte-saison). Aspoň tak vypadá okolní webodění (nikoliv odění webu ale _dění na webu). Což je dost vyhovující. Hehe :)

.. A když mravenec z posledního patra slezl zase zpátky do spižírny & podal ruku veverce, poněvadž společně doopravovali rozjeté stropy (po zimě), zase na něj (na)padl sníh. A protože je ve sněhu mnoho bílkovin, byl zdravý a silný až do smrti (a zbylo sněhu i pro veverku).

Poučení? Bílky trochu posolíme, sníh bude pevnější. Poučení 2: bajky nebudou můj obor.

A to jsem nic nepil. Jen mám potřebu psát.

A protože měsíc (nikoliv ten s 31*24*60^2 sekund, ale ten bílý s flekama (přesněji: bílý, občas do krémova, když je trochu divněj, a když je ještě divněj tak i jiný, s flekama)) je v telefonu hrozně daleko a už je tma, tak půjdu zalít muškáty na oknech.

Jo, ještě jedna věc. Stránku ve Wordu obrátíte o 90° pomocí soubor>vzhled stránky. Ale při obrácení o 180° už musíte obrátit monitor. Dost hrozné třeba na notebooku.

Jóó, už končíím!

Import komentářů ze starší verze webu

.. | suchosch | ( 12. 07. 2005, 01:46)

geniální text :-))

.. | endlife | mail ( 12. 07. 2005, 10:18)

suchosch> umm, děkuji - i přes svou vrozenou skromnost a nízkou schopnost sebereflexe musím s odstupem několika hodin uznat oprávněnost těchto dvou slov :)

nebo je to spíš tím, že někteří z večerů se tak táhnou a tááhnou, že by až člověk mohl mít až špatnou náladu jako těsně před koncem nějakého spielbergova filmu (ne, válku světů jsem neviděl), ale stejně má důvod k radosti, a to lepší důvod než třeba 23kg vanilkové zmrzliny v mrazáku, tak vzniká tohle :)

tj. když rozliším mezi genialitou své osoby a genialitou chvíle, dojdu k tomu, že příště už to tu zase bude nějaká suchárna (bez narážek :)) :)

//poznámka: a nakonec mraci odešli a přišel měsíc i ke mně domů a koukal jak zalívám kytinky

.. | Wikih | mail ( 12. 07. 2005, 19:25)

nic jsi sice nepil, fajn .. ale jiné drogy nebyly??? ;)a ne že napíšeš: "jo, čaj a kafe!" ty nemusíme počítat, protože už máš vypěstovanou imunitu ;)

.. | endlife | mail https://podnebi.wz.cz ( 12. 07. 2005, 21:54)

nn, ani čaj a kafe. poslední kafe jsem měl před asi týdnem & čaj někdy po ránu. a jiné drogy? hřiby, prášky, nic takového :)

jsem si myslel, že mi nikdo neuvěří, že jsem nebyl pod vlivem. ale to mě jen dostatečně neznáte :)

.. | Wikih | (pátek 15. 07. 2005, 12:38)

neboj, já jsem to nemyslel nějak vážně, ale ono to k tomu naprosto vedlo:)