Jan Martinek

Suchosch v Brně

(Nakonec si tu seminárku nechám asi na ráno. Špatně dopadnu.) V pátek navštívil Brno mediálně známý Suchosch, s tím, že by se rád vyhnul nudě. Zachytil jsem jej při konzumování zásadní brněnské pochutiny - pizzy na České. Konkrétně si užívá šunkovou s česnekovým kečupem. Podle všeho přežil, dokonce i přesto, že si bezprostředně před pizzou dal zmrzlinu z vedlejší zmrzlinárny.

dsc_8322.jpg

Jelikož, jak se Suchosch vyjádřil, spojil návštěvy dvou lidí do jedné návštěvy čtyř lidí, potkal jsem ještě další tři zajímavé člověky, dokonce jednu kolegyni z žurnalistiky, ovšem již odmagistrovanou. Jednu člověkyni, Klarisu, jsem našel díky jejímu snadno vyhledatelnému oboru na webu a má pěkné a zajímavé stránky. Strávili jsme pěkné odpoledne na sluníčku (už jsem skoro zapomněl, jak je to bezva).

Bezprostředně po odmávání Suchosche ve vlaku, který jel z mého nástupiště špatným směrem, a dojití na Českou, začalo být úžasně dusno, jakože bude slejvák. A hned poté, co mě málem v šest večer (neboť byl pátek a to se zavírá dřív) vyrazili z fakulty, bo jsem si chtěl ještě vzít bundu a stativ, které jsem nechtěl pořád tahat s sebou, ze skříňky, byl. Krásný, krátký, velkokapkózní, osvěžující a okytičkovaný – i když zrovna použité foto úplně o všem z tohoto popisu nepovídá.

obraz269.jpg