Jan Martinek

Pár dnů podzimu ve fotkách

Po kratší době zase v novém, snad už na delší dobu. A snad mě to teď začně zase bavit, když už jsem změnil pár věcí, které mě delší dobu štvaly – hlavně info okýnko s del.icio.us odkazy, vyhledávání, pohodovější formuláře, příjemnější velikost obrázků (doba se přeci jen pohnula) a vychytanější grafika (uživatelé opery, firefoxu nebo ie7 si můžou užívat všelikých hoverů :)). Vytýkejte případné nedostatky, dík.

podzim v Brně

Takto teda v Brně vypadá podzim. Nebo spíš vypadal, teď už přichází zima – zatím probíhají přípravy: je hrozná zima a hustá mlha. Půjčil jsem si z domu malý nikoní kompaktík a pár fotek se uchytilo. Takže tady bydlím:

Koleje v Komárově Koleje v Komárově Původní rozestavení nábytku

Kolej vypadá trochu děsivě – taková králíkárna. Ale je tu příjemně, hučí tu vláčky a letadla, hřeje topení, až na občasné výpadky jde proud, teče (přímo minerální) voda, odpoledne svítí sluníčko atp. Jen jsem měl trochu problém s postelí, protože byla postavená mezi skříní a stěnou a s mnou výškou byl trochu problém. Tak jsem si to poněkud přeorganizoval…

Původní rozestavení nábytku

Teď mě zaujala kvalita posledního obrázku – příště už nebudu resizovat powertoyem :) Na druhé fotce je vidět veliká židle z Ikey, kterou si nemůžu vynachválit, sedí se mi u učení a u práce skvěle.

Dále už nějaké trochu společenštější fotky – pravidelně se potkáváme se Socem a Terkou u kulečníku a u Bangu, občas dojdou i návštěvy ze vzdálených krajin jako například z Černého pole nebo až z Olomouce.

Mara Uher Jiřík

A když sluníčko dosvítí, je pěkný západ slunce. (Jo, dneska to dynamické nebude…)

Sluníčko mizí

Mno, a protože se tu flákám místo toho, abych se učil na zkoušku z Úvodu do žurnalistiky (prostě už mě to hlodalo až příliš) a brzy vyjde sluníčko, pomalu končím. Projedu ještě pár stránek v McQuailovi, dopiju čaj a na deset jsem ve škole:

škola - fss

Jo, takovou mám pěknou školu :) A líbí se mi tam – hlavně abych prošel do dalšího semestru. Takže, mějte se zatím pěkně.

Import komentářů ze starší verze webu

.. | Hela | ( 19. 12. 2006, 19:07)

Náhodou ta vaše "králíkárna" je bezva - taková maličká, hezky vybavená (aspoň vypadá). To vlastně ani není králíkárna. Se přijeďte podívat na Jižní město a uvidíte co je to Králíkárna.

Králíkárna | endlife | mail ( 19. 12. 2006, 20:07)

Mno, je fakt, že mám ledničku a po dokoupení dvou skříněk a pořádné židle si žiju vskutku dobře. Na pražské kolegy naše kolej mít nebude, přeci jen jsme v Brně a není třeba to hrotit :)

.. | endlife | mail ( 19. 12. 2006, 20:10)

Koukám, že Otava má oproti našemu Sladkého o pár lůžek víc - 1350 vs. 432 :)

.. | Soooc | mail (středa 20. 12. 2006, 10:56)

Ja sem asi hodim link na nasi plesnivou koupelnu, zatekly strop a odpornou lednicku a vas prazaky ten humor prejde :)

BTW nejak mi nefunguje cudlik odeslat v firefoxiku.

.. | endlife | mail (středa 20. 12. 2006, 11:54)

Soooc> díky, opera mi vyhodnotila správně špatnou konstrukci, tak to jinde nejelo. Už tě to nebude nutit ke spouštění ie/opery :)