Jan Martinek

Nabídka/poptávka

Tento přesně tří stý zápisek na podnebí, což jsem právě zjistil při zapisování titulku do indexu (běží to tu na souborovém systému), bude o něčem jiném, než jsem celý den myslel.

Ke změně názoru na obsahové plnění stačila jedna krátká chvilka při prohlížení stránek nakladatelství a vydavatelství volvox globator. Na tento web jsem se dostal celkem náhodou, něco jsem hledal v googlu, svedlo mě to na místní vzkazovník - zvaný zde kavárna. Ten jsem si trochu prošel a pak ze zájmu zabrousil i na ostatní stránky.

Katalog řazený podle edic, jejichž jména mi povětšinou moc neříkala (jo, Medvídek Pú a Tao, to mě docela dostalo :)), jsem prošel víceméně náhodně, občas za pomoci docela divné javascriptové nápovědy (ah, neznáme title, neznáme), pár knížek mě zaujalo.

A co mě zaujalo nejvíc? Nadpis zní ekonomicky, což zní nepříjemně. A na stránkách jsem našel něco, co docela bolí. V nabídce jsem našel pohlednice, hned jsem se šel mrknout. Jé, černobílé fotky, začal jsem číst popisek..

„Snímky patří k žánru klasické černobílé fotografie, o kterou zájem spotřebitelů v poslední době stále stoupá.“

Tohle fakt bolí. Být to v nějaké marketingové zprávě, dobrá. Ve zprávě distributorům? Dobrá. Ale takhle natvrdo v nabídce, to bolí.

Kdyžtak mrkněte, devět pohledů z cyklu Detaily Magdaleny Wagnerové jsou zajímavé.. produkty? ne, raděj takto: devět fotek z cyklu Detaily Magdaleny Wagnerové jsou pěkné snímky..

Mějte se hezky..

Import komentářů ze starší verze webu

.. | Nikola | mail (středa 9. 02. 2005, 08:48)

https://academica.centrum.cz/~~cook~kyselezeli/studium/clanek.pht
Honzo mrni na tu stranku, nepripomina ti ten typek nekoho?

.. | Endlife | mail (středa 9. 02. 2005, 16:08)

nikola> na tu stránku se nedostanu, chce to po mně přihlášení..