Jan Martinek

hledání ztraceného signálu

Při oslavě taťkových a sestřiných narozenin (v jeden den), odesílám smsku, že jsem na oslavě taťkových a sestřiných narozenin, tj. nebude čas, ale neodesláno, síť ztracena, rybičky utekly, mobil už ani nezapípá (nožky bolí).

Tak jsem se kolem čtvrté vydal hledat signál & mou milou Blanku - podle předběžného zpravodajství jsem ji očekával na poutním mumraji v (ne)daleké vesnici (x<20km).

Ale ve vesnici před onou vesnicí nebyli - ani Blanka ani signál - zato bylo pět pí em, neboli sedmnáct (hodim . kuš hodin), a být tak pozdě v pouti je přeci nesmysl, tak musí (nikoliv už signál, o tento jsem počet podmětů v této větě nepozorovaně snížil na jedna) být tady u toho ateliéru, kde se měla stavit na zpáteční cestě za účelem uspokojení receptorů estetických vjemů.

A nebyla. Tak jsem to stočil & potkal ji i se sestrou na půl cesty zpátky. Na kole na pouť :). A v Karlovicích (ale jo, prozradím, kde byla pouť - jsem paranoidní, ale stejně byste si mě našli) to pak bylo úžasné. Dokonce naskočil i signál. Od radosti, určitě.

A pouť je v době když už všichni stánkaři balí a zdrhají, auta se tlačí, ti ráno vyprahlí se už jen kymácejí přes cestu, slunce žbluňce, vlastně zapadá, pouť je tehdy úplně nejlepší. Zjištěno: dnes.

Ať žije autodrom. Podařilo se mi přehlédnout zákaz jízdy v protisměru. A zákaz narážení do ostatních vozidel. Zákaz couvání tam naštěstí ani nebyl. Tak to bylo super. A cukrová vata. A druhá. A..

Prostě úžasné odpoledne. A to to vypadalo, že bez signálu v telefonu se už nikdy neuvidíme :).

Teda, zase jeden nevěcný zápis.

Hurá :)

Import komentářů ze starší verze webu

.. | Soooc | mail ( 9. 08. 2005, 18:51)

Skvělý!;)

signál | Wikih | mail ( 9. 08. 2005, 21:20)

ty jo to skoro zralé na nějakého záhadologa - jak se Endlifovi podařilo jet z Hovězí do Karlovic a nenarazit na signál!? Že by jsi používal nějakého slovenského operátora, který má signál jen hluboko v Javorníkách? ;)

.. | endlife | mail https://podnebi.wz.cz ( 9. 08. 2005, 21:38)

wikih> no, pokud máš T-Mobile a v neděli mezi 13. a 17. hodinou ti fungoval mobil, tak to asi bylo lokální :)

jinak s oskarem toto není až tak nemožné, místy tu má dost slabý signál. ale to by se projevilo spíš při pěším pochodu, než při jízdě centrálním údolím na kole :)