Jan Martinek

Gůgl a přátelé

Venku prší do sněhu, ale dneska v textu vynechám věci, které mě štvou. chce to něco jednoduššího, lehčího na psaní - proto jsem konečně vyhrabal a prošel několik tisíc uložených klíčových slov, přes která se sem někdo dostal ve vyhledávačích.

Kromě desítek dotazů na písničky a lidi, jejichž jméno se někdy na podnebí vyskytlo (předeším Jack Kerouac, Jan Neruda, Fráňa Šrámek, Paolo Coelho, a spousta dalších), a stovek zoufalých dotazů na slohovky & podnebí (chudáci, kteří sem zabloudili), se vyskytlo taky pár zajímavých slov.

Ještě mezi známé osobnosti, ale s poněkud zmršeným jménem, patří Sigmund Freund.

Něco, co se tady asi ani najít nedá jsou pařby v klubech (často pak asi následované kosením).

Na mých stránkách pak spousta lidí hledala životní smysl, což teda moc perspektivní není, hnedle následují životní krize. Tady jsem se nezavděčil.

A když už má člověk krizi, tak hledá podobně zajímavé věci, jako například strhávání tapet olomouc (znáte lepší způsob jak si vybít zlost?), KUS/SAKA (nějaké kalné ráno po plese?) nebo fotky převlékacích kabinek.

Není mi dost dobře jasné, proč někdo do googlu strčí dotaz jako nevermore direct connect, snad jen, když spojky nejsou spojeny.

Vyhledávače jsou zajímavá věc.