Jan Martinek

Aaaarghr, mizím!

Jak jsem slíbil, tak udělám. Zítra mizím na deset dní od světa počítačů plných práce, textů i bezcílného flákání, s mou milou do vzdálených končin jižní Moravy, do Uherského hradiště. Letní filmová škola se přiblížila s ladností zelené pakobylky po třetím iontovém nápoji a já se těším tak moc, že není víc molekul z kostí dinosaurů v oceánech.

Původně jsem plánoval, že mi to tu plnoautomaticky zobrazí nějaké spoty z období kolem maturity a maturiťáku a přijímaček a flákání v Praze a flákání v Brně a tak podobně, ale nakonec nebylo času, práce jako červených mašlí o Vánocích, že jsem ji nestíhal ani se dvěma monitory, a vedro jak ve výhodné a malé přenosné remosce. Takže, vyčkejte deset dní a pak ještě několik dní a potom ještě nějaký ten den a zase se objevím, v plné síle, obnoven a posilněn, silný skoro jako Chuck Norris (um, to už si vyskakuju).

Jen nevím, proč akce svou tajemností regál s asijským kořením přesahující & webdesignu se týkající, musí být ohlášena zrovna dneska večer, kdy má batožina objemem sténá a můj mozek již odjezd do končin vzdálených akceptoval a..

To jste rádi, že tohle blognutí už skončilo, co?

Já se na ten zítřek tak těším :)

Import komentářů ze starší verze webu

.. | (CZ)Soooc | mail https://sooochub.wz.cz ( 8. 08. 2006, 20:37)

lol ten dizajn :D malem se m se lekl :)))