Jan Martinek

Pravidelně!

August 14, 2006

Tak. Této doméně přibyla další subdoména a tou je max-width.jan-martinek.com. Tam najdete (pokud budete chtít kliknout) pár mých stripů (strip = proužek, takový ten garfieldovský formát komiksu) převážně navázaných na webdesign – takže to asi často nebude pro lidi "z venku" moc srozumitelné (díky mé angličtině možná ani těm "zevnitř", ale to až v dalším odstavci). A budou pravidelně přibývat každé úterý.

Píšu v angličtině a to hned ze dvou důvodů. Za á se trochu přiučím angličtině (ve třetím díle jsem opravoval x chyb :))– rád bych se dostal z fáze "myslím si, že umím" do fáze "dokážu napsat větu bez chyb" (zrovna se dostávám do fáze "myslím si, že neumím" :)). A za bé: většina vebdyzajnérů rozumí anglicky a zároveň většina vebdyzajnérů nerozumí česky.

Nejvíc mě na tomhle mém miniprojektu děsí, že jsem tam fakt napsal "every tuesday". Tak mi držte palce :)

A trochu jsem se vyřádil na technickém řešení stránky :) Mno, kdo chcete, běžte se teda mrknout https://max-width.jan-martinek.com/.

A abych tu nemluvil jen o sobě, tak tu taky hodím jeden parádní kousek, který jsem objevil v archivu stripu OK/Cancel – s podtitulem: "Kdyby se vedení chovalo k inženýrům stejně jako k designérům". Vskutku perla.