Jan Martinek

Čajoměřič se představuje :) (aktualizováno)

May 28, 2007

Aktualizováno – vyměnil jsem upozorňovací zvuk (je mnohem pěknější) a doladil pár drobností (mj. poslední nastavený/vybraný čas zůstává nastavený i po restartu Opery). Stahujte na Opeřích stránkách.

Před dvěma týdny mě nadchl kahiho pěkný drobný prográmek Čajoměřič, který odpočítává čas po který louhujete čaj. Jelikož po ránu často vykonávám tento algoritmus:

potěšila mě funkčnost prográmku o to víc. Navíc je tento prográmek opravdu pěkný. Pěkný a příjemný prográmek, to se nevidí často.

TeaTimer

Proto jsem se nadchl a vyrobil téměř shodný prográmek coby widget pro Operu, kde je pro mě Čajoměřič přístupnější a rychleji k použití.

Po domluvě s kahim jsem ho umístil mezi oficiální widgety Opery. Více u samotného widgetu TeaTimer (v rámci světovosti Opery jsem ho pojmenoval nečesky), ovládání (stejné jako u originálního programu plus pár nových zkratek) a jednu podstatnou drobnost při instalaci najdete v jeho popisu (pokud by někdo měl problém s (mou) angličtinou, přeložím to do češtiny).

Dobrou chuť!

BTW: Konečně má Opera svou “killer app” :)

Import komentářů ze starší verze webu

.. | lukyn.v | https://galerie.blatouch.net/ ( 29. 05. 2007, 10:23)

Konečně nějaký užitečný widget! Paráda, uděluji Ti 10 bodů (tj. plný počet). ;) Mně se TeaTimer hodí nejen na čaj, ale i třeba když vařim těstoviny nebo vejce. :)