Jan Martinek

Zápisek ze dne 31. března 2004

Zaplík chemické úspěchy :) :-)

Taak, a dneska to bude rychlovka, tolik ICQ oken jako dneska a včera jsem už dlouho otevřeno neměl, nestíhám hrubě vůbec nic & na fóru jsou spousty nových příspěvků, ve škole pohodka, očekáváané pětky ze zemáku vyskočily jako dvojky & písemka z fyziky vypadá dost vpoho. Po škole sice šílený film Kladivo na čarodějnice, lidé z filmového klubu se nás snaží zrušit na všech forntách (Oko a teď tohle, UAAA!), bylo to děsivé & odporné, fuj. Doma dneska výjimečně nic, včera & předevčírem pokračovalo obkládání dřevem, broušení & uklízení po práci :), dneska jsem věnoval hodinu a půl deseti řádkům v php, které se nechtěly poddat :). Ale teď už se na fóru barví všechna témata, ke kterým někdo něco napsal v posledních čtyřiadvaceti hodinách :).

AA, snad k tomu dneska přidám nějaké fotky, některé se mi líbí, ale nejsem si jistý, přidám je dyžtak až těsně před nahozením na web, nevím, kolik mám času :). Veku je už krásně, sluníčko svítí, pátčci zpívají, kytičky voní, alergici se svíjejí v křečích pod lavičkama v parku a pejskaři sbírají hovínka :). Jupíí, jaro je tady, akorát ráno je ještě mínus tři stupně, uáá, to je moc málo, musím tahat svetr s sebou. Ale už je úplně kráásně, našel jsem si manuál ke svému foťáku Zenit-E & pokouším se fotit, sranda :). Je tam deset let starý film, který tam možná ani není, tak doufám, že z toho něco bude :). Muhehe :).

Zajímavý způsob jak vyhledat v jednom dostazu na jyxu podnebí i MGVF je zadat heslo miluju +čaj - na druhé stránce vyskočí skoro hned pod sebou :) sice to s tématem skoro nesouvisí, ale je to roztomilé :). Další roztomilost, co se mi přihodila je příchozí virus do mailu, který mi přišel z mé vlastní adresy. Haluz :). Viry náhodně vybírají adresy, ale tohle je přece pod jejich úroveň, ne? :))

Ještě tolik věcí & už tak málo času, dneska to tu musím deaktivovat brzo - nevím proč zrovna dneska, ale musím :). Tak se mějete krásně. Jo, snad se vám líbí fotky :). Jdu na ně :). [a nedělejte blbiny v chemii jako já:)]

mějte se krásně! :)