Jan Martinek

Zápisek ze dne 26. dubna 2004

narcis zlatý déšt větvička

Další skromný zápisek z Endlifovy kuchyně, nebo spíš než kuchyně chodby, mám počítač na chodbě & tak tu pořád někdo chodí a škaredě se dívá, že pořád sedím u počítače. Ale teď je už klídek, všichni sedí poklidně u bedny & sledují dění v obrazovce.. Dneska jsem podnikl léčbu šokem - furt mi není nejlíp & chrchlám & smrkám, ale nenechal jsem si napsat omluvenku, tak jsem vyběhl v tělocviku ven & procvičil plíce, což mě snad v nejbližších několika dnech nezabije :).

Mimochodem, v menu je nová kolonka - foto galerie - jsou tam všechny fotky co jsou tady na podnebí - ale je to jen tak pro srandu, víc to už asi promakávat nebudu.. Každopádně už není nutné to tu celé proklikávat, aby se člověk dostal k nějakému obrázku - zobrazuje se to po dvaceti a je tu něco přes 220 obrázků, takže kliknete maximálně 11x :) (což je celkem dost, ale co už :)).

Byl mi zabaven foťák a podmínkou navrácení bylo dnes nahodit nějaké nové fotečky, tak jsou přiložené, líbí se mi kytičky, jsou tak úžasné & barevné & rád je fotím.. A dneska jsem si konečně po dlouhé době zapískal na pampelišku (pro jisté biology: smetánku) a to mi připomíná - v němčině jsme se učili zvuky zvířat - dokonce z kazety - Iaaa Iaaa je dokonalý úlet (Sprechen Sie Deutsch, díl 2, kapitola 13) :).

Tak to bude pro dnešek všechno, mějte se krásně :).