Jan Martinek

Zápisek ze dne 12. srpna 2003

Kamarádka mi napsala semesku ve smyslu "jsem na táboře, sedím u notebooku a píšu si ve wordu". Pokud nic, tak tohle je podle mě šílené. Za pár roků budou do stanů a teepek instalovat modemové přípojky a kde je přírodě konec ;).

Stránky se průběžně zdokonalují, např. podle ikonky ICQ v levém sloupci poznáte, jestli jsem zrovna online (resp. jestli jsem byl online, když se stránka nahrávala). Tlačítko zpět vyskytující se na všech stránkách je předělané do JavaScriptu, pokud ho máte vypnutý, jste v kelu :). Dneska jsem přidal galerii wallpaperů, jinak řečeno pozadí do woken (obzvlášť se koukněte na druhé v pořadí - dělal jsem se s ním celé dopoledne :)).

btw: kolikrát v životě vás podělal pták? Připadá mi, že šance je minimální, ale mě včera podělal už podruhé v mém krátkém životě (doufám, že bude delší, ale dneska přišel výpis z mobilu. Trhl jsem svůj rekord v semeskování - 539kusů po 2Kč - snad neumřu, protože vysvětlení je jasné, že ano...). Pokud je to normální a též na vás ptáci nebešští serou, tak můžete napsat do diskuze ;).

Je právě poledne, večer se jdu podívat na film Hrdina do kina. Je to čínský historický (hm, historický - jak se to vezme - odehrává se v době legendárních císařů staré číny, takže MŮŽE být historický :)) film. Už se těším.