Jan Martinek

Zápisek ze dne 10. července 2003

Trochu víc cédéček... rajče

Dneska jsme s kámoškou prohrabali moje hudební cédéčka, a páč je mých cédéček tak trochu hodně, tak se to trochu protáhlo. Právě v tuto chvíli byl u babičky obědový čas a já jsem se nedostavil a pak ještě drahnou chvíli mé jídlo chladlo, tak moji babičci a dědečky, zkráceně praparenti, si mají na pár týdnů o čem povídat s mými parenty i jinými lidmi. Huh.

Dneska jsem si začal trochu hrát s css, takže pokud používáte Windows 3.11 nebo Internet Explorer verze 3.x a podobné starší/nepříliš propracované věcičky na prohlížení netu, tak byste mohli začít mít problémy se zobrazením :)). Pozor na to :). Zvenku je vidět pár změn, ale .htm soubor vypadá vevnitř docela jinak ;) (a dokonce má i o pár kb méně než minulá verze).

V článku o dovolené jsem mluvil o tom, že jsem dostal k svátku rajče s odpruženýma nohama. Pokud jste tohle brali jako slova, která jsem napsal už v maximálním šílenství a mohla by tudíž být pouze výplodem mého zničeného mozku, tak jste to brali špatně ;). Rajče s odpruženýma nohama skutečně existuje, jak vidíte na přiloženém obrázku :). Je to šíleně roztomilé ;).

Btw: víte, že včera nepřišla apokalypsa? Když jsem icqákalTM (neologismy made by Endlife), tak mě napadlo, co kdyby přišla apokalypsa spojená spojená se zničením všech láhví kečupu na světě, což celý svět uvrhne do zmatku, jelikož někteří budou mít kečup v očích, jíní zase budou šílet, že vidí tolik kečupu a slabší dokonce budou upadávat a uklouzávat na kalužích kečupu, módní návrháři nevydrží takový nápor červené barvy a budou pukat zděšením. Já budu jen tiše sedět na zahradě s kousky plastové láhve v ruce a sledovat obrovskou rudou přívalovou vlnu tsunami zvedající se nad hypernovou… Tak vidíte, a tohle všechno se včera vůbec nestalo, tak můžeme být šťastní. Tyhlety prázdniny mi asi už lezou na mozek…

Včera mě tak nadchla oprava mých Kossek, že jsem se nadšeně pustil do opravy i svých ostatních sluchátek, takže mám teď troje funkční sluchátka :). Teď ještě vymyslet pro každá z nich speciální využití…

bazookaNa stránkách www.bazooka.wz.cz se dá stáhnout nová bazooka, což byl pro mě dlouhou dobu poslední důvod proč kupovat časopis Level (179Kč za 15MB diskmagu ;)). Soubor má 5MB a celkem to stojí za to, dobré počtení. Mé oblíbené rubriky jsou Literatura, Big Big Shit (konkurence mému Život je krutý) a Checkpoint, kde vaše oko potěšeně/zděšeně spočine na několika povídkách a v sekci Radioactive Storm na básničkách (občas opravdu hutných básničkách). Bazooku mám vskutku rád.