Jan Martinek

Zápisek ze dne 9. března 2004

Days go by (dirty vegas) a děsně pomalu, obzvlášť pondělí jsem myslel, že nedožiju.. a kolem se děje spousta divných věcí. Například v pátek ve výtvarce, která mi přechodně dist zvedla náladu. Docela to vypadá, jako by se mi v určitých věcech dařilo, ale jiné okolnosti, ke kterým se teď navíc přidala škola, kde se mi silně přestává dařit. Vyznamenání na konci je zase six feet under..

O víkendu jsme byli lyžovat & byli jsme tam dvě a půl hodiny a mamka se vyjádřila ve smyslu "to jste tam byli už trochu moc dlouho, ne?", což mě teda dostalo. Hm, ale to je jedno.

Nechce se mi vůbec psát. Dřív jsem měl motivaci, ale všechno je v háji, tak na to kašlu & tady máte další díl příběhu. A mějte se krásně..

<? include “part3.txt”; ?>

Import komentářů ze starší verze webu

Antidepresivum? | God.zilla | (ve středu 10. 03. 2004, v 23:36)

Zrovna jsem měl depku a můžu říct, že mě ten příběh docela zlepšuje náladu.. absolutně nevím čím to je, ale jsem rád že to funguje -> dík autorovi.. (kdo to vlastně je., eL? :-)

taky mi zrovna vyasociovalo, že bys mohl používat na určení velikosti px nebo em, aby to bylo čitelné tak musím zvětšit písmo a místy to rozhodí layout..

odkud vlasně bereš ty citátky nahoře.? :-)

příběh | Endlife | mail web (ve čtvrtek 11. 03. 2004, v 08:00)

# mě už pár lidí napsalo, že je to depresivní, tak nevím.. zajímavé.. jinak to píšu já..

# já tam mám procenta, ale asi je brzo zvětším.. je to divné, ale asi to mozilla počítá nějak jinak či co..

# citáty nahoře jsem si vybral z hodně knížek, co mám rád.. ani jich moc není, jsou tam jenom moje nejoblíbenější..