Jan Martinek

Zápisek ze dne 4. března 2004

Za měsíc bude pěkné datum & dneska byla pěkná večeře, rodičové měli výročí plesu, na kterém se poznali.. V plavání bylo relativně pěkně, akorát jsem si nakonec o lítačky v šatně trochu nasekl bradu, ale co už.. Ve škole písemka z češtiny | never more | a z matiky, to zas pohodka.. Po cestě domů jsem si konečně koupil pixyho css knížku, tak si čtu.. Modesta Mignonová, ze které vbrzku budu psát písemku zatím leží vedle postele, snad s tím o víkendu něco udělám.. Stejně někde potřebuju nabrat inspiraci.. Clio co jsme zrušili o strom je prý zrušené fatálně.. ach jo..

Ta, konečně jsem si dal do tašky Edith Piaf & Nohavicu, které po mě chtějí donést ve škole, tak je snad ráno nevyndám.. Pomalu dochází neskafe, které mimochodem pije i juneau, asi zítra koupím nový balík, kašlu na peníze, stejně už pro ně nemám žádné dobré využití & do nového kapesného už nějak přežiju.. Na neskafi..

Dny teďka ubíhají tak zběsile pomalu a občas dost závidím některým lidem jejich náhodné samovznícení, kdy po nich zůstaly jen pantofle & černý kruh na podlaze.. & poslouchám Norah Jones.. Painter Song nazpívaný od Norah Jones.. a ještě live verzi písničky Crazy, taktéž od NJ.. a venku pořád tak krásně sněží..

No, už to nebudu natahovat.. jo sorry, že je dnešní update tak pozdě, ale předevčírem nebylo ftépko funkční & včera se mi zas nechtělo připojovat notebook.. tak tady máte další kousek krátkého příběhu. Jo, bude krátký..