Jan Martinek

Zápisek ze dne 1. prosince 2003

příruční kahánek čekající Myshak dlaždice kaluž odraz

Přes zamračenou a pršavou neděli jsem sestříhal nový klípek, s pořadovým číslem 3. Přestože není asi tak dobrý jako předchozí (aspoň podle mě), měl dneska docela úspěch :-). Možná je to kvůli umístění závěrečného bonusu (ne, neřeknu co to je :-)). Zatím ho sem nenahodím, protože jsem ještě nenašel vhodnou kombinaci kodeků, abych se dostal na slušnou (nebo rozumnou) velikost (možná, že vám velikost nevadí, ale i já mám problém - limitovaný hosting :().

Klípek se během dne pustil pětkrát, což je docela pěkné :-). Poprvé ráno v infocentru školy, pro otestování použitelnosti, pak oficiálně o velké přestávce a hodinovce. Ale nejlepší promítání bylo stejně v posluchárně biologie s prof. Metelkou, které jsme přetáhli několik minut do hodiny fyziky :-) (nejen za přetažení, ale i za účinkování mu patří díky :-)). Poslední promítání bylo u prof. Maruny, který má v klípku taky pěkné zastoupení :-).

Zbytek dne jsem strávil v čajovně, což bylo veselé. Nejdřív mi ujel autobus, protože jsem se zakecal při promítání v kabinetě u prof. Maruny s prof. Šošolíkem (dneska je totu nějak zaprof.ované, ale co už ;)) a ujel mi autobus (poprvé). Tak jsem poslal semesku do čajovny, jestli se můžu pro něco stavit. Při čekání na odpověď jsem už byl téměř rozhodnutý jet v 15.40 domů. Ale nakonec jsem dostal potvrzení, že mám přijít, tak jsem se s kamarádkou vydal do čajovny (druhý autobus pryč), kde jsem strávil namísto předpokládané ¾hodiny celé tři hodinky (třetí, čtvrtý a dokonce pátý autobus pryč :-)) a nakonec jsem domů dojel autem :-). Příjemně strávené odpoledne :-).

Stal se asi zázrak. Za poslední týden mi přišlo jen 9 spamových mailů. Zajímavé, asi to ty rozesílací mašinky přestává bavit :-). Ale zato jsem v mamčině outlookovém účtu našel fanatastický mail od vesmírných lidí (link sem nehodím, zdraví nebezpečno :-) s názvem “OVLADAJI VAS!”. Totálně fantasticky psaný text (dokonce se jim tam podařilo nacpat citát od Goetheho ;)), málem jsem si urazil opěradlo na mé počítačové židli. Fakt legrace. Nějaké ty úryvky :-) :

Jooo, a včera jsem zjistil, že jeden z hlavních důvodů mé psavecké krize byl neopodstatněný a vlastně vůbec neexistuje. Definitivně nekončím :-). Doufám, že vám to nedělá zlost :-).

Mějte se krásně :-)